Ege Haberleri

EGE

  Anadolu Ateşi Bornova’yı yaktı

  İZMİR (DHA)
  04.09.2015 - 16:38 | Son Güncelleme:

  İZSİAD’ın organizasyonuyla Bornova Aşık Veysel Amfitiyatrosu’nda; İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova Belediyesi işbirliği ve Becker Şirketler Grubu katkılarıyla sahneye çıkan Anadolu Ataşi gösterisi büyük ilgi gördü.

  Anadolu Ateşi Bornova’yı yaktı

  Aşık Veysel Amfitiyatrosu’nda Anadolu Ateşi’ne 5 bin kişi izledi. İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, gösterinin gerçekleşmesine destek veren Bornova Belediyesi’nın Dost Marketi’ne 10 bin TL bağışladı. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "İZSİAD’a bu ince davranışından ötürü çok teşekkür ederiz. Biz herkese yardım etmeye çalışıyoruz. Ne mutlu ki İZSİAD gibi kurumlarımız var ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza daha fazla yardım edebiliyoruz" dedi.

  Anadolu Ateşi Bornova’yı yaktı

  İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt da konuşmasında, geceye katkılarından dolayı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya teşekkür ederek, hem dünyada hem de ülkemizde bulunan kaos ortamının bir an önce bitmesini diledi. Küçükkurt, konuşmasının ardından destekleri için Becker Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Kebir’e de teşekkür plaketini verdi.

  Anadolu Ateşi Bornova’yı yaktı

  Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Köse, Dokuz Eylül Üniversitesi Genel Sekreteri Kemal Abidin Öztürk’ün de izlediği gösteride Anadolu Ateşi Dans Topluluğunun yaklaşık iki saat sahnede kaldı. Nefesleri kesen gösteri misafirlerden tam not aldı. Anadolu Ateşi Dans Gösteri dakikalarca ayakta alkışlandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı