Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Anadana demirspor sil baştan

Kulüp idari binasında düzenlenen toplantıda eski başkan Tuncel, yine eski asbaşkanlardan Şenbayrak ve Sınmaz biner liralık yıllık aidatı ödeyerek ilk üyeler oldular.Kulüp başkanı Bekir Çınar, Adana Demirspor'un geleceğinin daha sağlıklı zemin üzerine oturtulması amacıyla böyle bir uygulama başlattıklarını belirterek, şöyle konuştu.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulübün başlattığı üye yenileme kampanyasına ilk destek, eski başkanlardan Mustafa Tuncel, eski asbaşkanlardan Kenan Şenbayrak ve Cahit Sınmaz'dan geldi.

Kulüp idari binasında düzenlenen toplantıda eski başkan Tuncel, yine eski asbaşkanlardan Şenbayrak ve Sınmaz biner liralık yıllık aidatı ödeyerek ilk üyeler oldular.

Kulüp başkanı Bekir Çınar, Adana Demirspor'un geleceğinin daha sağlıklı zemin üzerine oturtulması amacıyla böyle bir uygulama başlattıklarını belirterek, şöyle konuştu:“destek veren eski baKampanyamız sürecinde yılda bin lira verecek 500 altın isim arıyoruz. Bugün burada kulübümüze şkanımız ile başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizler sayının süratle artıp, kulübümüze destek verileceği inancındayız.”
Büyükşehir belediye başkanı Aytaç Durak'ın dışında kulübe destek verilmediğini söyleyen Çınar, “Yeni üyelere diğer bir imkan da bin liralık miktarı taksitle ödemelerini sağlayacağız.

Başkan vekili Ramazan Çimen, 2. başkan Metin Türk, asbaşkan Derviş Erten, altyapı sorumlusu Kemal Bahalı ve hukuk işleri sorumlusu Kadir Deniz'in de katıldığı toplantıda, başkan Bekir Çınar, eski başkan Tuncel, eski aşbaşkanlar Şenbayrak ve Sınmaz'a birer Adana Demirspor forması verip desteklerinden dolayı teşekkür etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz