Amsterdam’da kayıt şansı için son 5 gün!

Hürriyet Haber
10 Mayıs 2017 - 13:59Son Güncelleme : 10 Mayıs 2017 - 14:00

Türkiye çapındaki on üniversitede kurulacak set up’lardan seçilecek grupların başvuruları için son gün 15 Mayıs.

Yoluna müzik yaparak devam etmek isteyen genç müzisyenler, uzun yıllardır müziğe gönül vermiş, kendi kitlesini oluşturmuş ancak henüz geniş kitlelerle buluşmamış müzik gruplarına destek olmak amacıyla hayata geçirilen RedBull.com/Warm Up, 4 yıldır genç müzisyenlerin ve grupların tanınmasına olanak sağlıyor. Bu yıl altı grubun katılacağı Warm Up’ta gruplara profesyonel imkanlarla klip çekilecek, altı grup arasından seçilecek bir yetenekli müzisyen ya da gruba Amsterdam’daki Red Bull Music Academy stüdyolarının kapıları ardına kadar açılacak. Geçen yıllardan farklı olarak Warm Up 2017’ye üniversite grupları da katılım için başvurabilecek.

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Özyeğin Üniversiteleri’nde kurulacak set up’larda çalacak üniversite gruplarının performans videoları www.redbull.com/warmup adresine yüklenecek ve 26 Mayıs’ta başlayacak oylama süreci ile değerlendirilecek. Seçilecek bir şanslı grup, Warm Up içerisindeki altı gruptan biri olmayı hak ederek Amsterdam’a bir adım yaklaşmış olacak. 2-15 Mayıs tarihleri arasında www.redbull.com/warmup üzerinden gerçekleşecek başvuruların hemen ardından bir hafta boyunca belirlenen üniversitelerde videolarını çekecek grupların performansları 26 Mayıs tarihinden sonra oylamaya açılacak.

Red Bull Warm Up 2017’de genç üniversiteliler Amsterdam için kendi sahnelerinde yarışırken, üniversiteler arası rekabetle öne çıkan en iyi grup ünlü olma şansını yakalayacak!

Etiketler: Warm Up , Müzik , Üniversite


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı