GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

O camı takın

“Adımı yazmanıza gerek yok Muhammet abi...

Hürriyet Haber

Sorumluluğunu bilen duyarlı bir kişi ve öğrenci olarak diyorum ki; o cam aylardır kırık. Biri banka oturup cama dayanayım niyetiyle yaslansa; güm olur! O cam takılsın ne olur? Adres mi? Reşat Oyal Parkı önü, Beşikçiler Belediye Otobüs Durağı.” BURULAŞ’a rica ve önem ile duyurulur.

HÜRRİYET BURSA YAZDI SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ


EZİLEN BARİYERLERİ KİM DÜZELTECEK başlıklı yayımımızdaki (Bursa Barosu önü) sorunu takip edip sonuca ulaşması yönündeki çalışmaları için Bursa Genç Avukatlar Meclis Başkanı Avukat Sn. Kemalcan Hotamış’a ve de Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.

YİNE YAZAR MISINIZ LÜTFEN başlıklı yayımımızla alakalı olarak Yıldırım Belediyesi özetimle “… Havuzumuz bakıma alınmıştı. Hızlandırılan bakım hizmetimiz sonrası havuzumuz devreye alındı. Saygılarımızla” açıklamasını yaptı. Samimi ve hızlı destekleri için Yıldırım Belediyesi Basın ve Yayın Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum.

BUGÜN DE HASTA OLMADIK ÇOK ŞÜKÜR başlıklı yayımımızla alakalı olarak BUSKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanı Sn. Rafi Demirel ile görüştüm. Başkan Demirel çok samimi olarak: “Proje çalışması devam ediyor. Proje bitimi sonrası ihale sürecine hızla geçilecektir. Orada imar ve ruhsat sorunu var. Vaziyet böyleyken abonelerimizden bazılarının foseptik çukuru açmadıkları gerçeği de var! Dolayısıyla şikayetler oluşmaktadır. Şunu belirteyim ki, foseptik çukurunun boşaltılması için yaptığımız işlemden kesinlikle ücret talep etmiyoruz. En kısa zamanda bu sorunu da çözeceğimizi umut ediyoruz…” Açıklamasını yaptı. Birçok güzel projelerde imzası bulunan Sn. Demirel’in ve kıymetli ekibinin bu konuyu da neticesine kavuşturacağına inanıyorum. Kolay gelsin…

Diğer Yeni Yazılar

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Eylül bitmeden son çıkış: Ege’de ekonomik tatilin 6 adresi
Yaşam süresi en uzun şehir olan Giresun'a yatırım yapmak için 5 sebep
İstanbul’da üniversite kazananlara 10 adımda öğrencilik rehberi
Tatilde başınıza gelebilecek tatsız 6 olay
Lezizz’den yaz sonu reçetesi: 6 hafif ve pratik atıştırmalık

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Rampa istiyoruz…
  2. Seyreyleyin Seyran Sokağı!
  3. Yeni bariyerler trafiği düzeltir
  4. Vatandaş nefeslensin
  5. Zeytin ağaçlarına ne oldu?
  6. Kural hepimize değil mi?
  7. Gözden mi kaçtı?
  8. Ah bu Japonlar…
  9. Yazıktır ve günahtır!
  10. Öyle bir üzüldük ki…