GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

TELEVİZYON HABERLERİ

Savaşçı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Savaşçı'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Suriye’de teröristlerin elinden kurtardıkları Türkmen kadınlar ve çocuklarla Türkiye sınırına ilerleyen Kılıç Timi, Yüzbaşı Kağan’a gelen acil habere dikkat kesildi. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Çocuklar Duymasın'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Taş Fırın Haluk, gün içinde uykusu gelince telefonunu sessize aldı ve uyudu. Haluk uyurken çevresindeki herkesin Haluk’un yardımına ihtiyacı oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cennetin Gözyaşları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cennetin Gözyaşları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Cennetin Gözyaşları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde annesiyle karşı karşıya gelen Cennet'in hayalleri başına yıkıldı. Annesi zannettiği kadından duyduğu sözler, Cennet'in gözyaşlarını daha da derinleştirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Cennetin Gözyaşları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 1. bölüm fragmanında heyecan dorukta! İlk bölümde neler yaşanacak?

Çukur yayınlanan 1. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Ekranlara ilk bölümüyle merhaba demeye hazırlanan Çukur dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş bulunuyor. İşte, Çukur 1. bölüm fragmanı.

Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm fragmanında Ece evden resmen atılıyor!

Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm fragmanında inanılmaz olaylar izleyicilerle buluşuyor. Ece'nin test sonuçları Hazım'ın oğullarının eline geçmiştir. Test sonuçlarında Ece'nin karnındaki bebeğin Hazım'dan olmadığı ortaya çıkmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm fragmanında bu durum, ev ahalisi tarafından heyecanla karşılanırken, Fazilet için durum hiç de böyle olmayacaktır. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

İsimsizler 19.son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı merak ediliyor!

İsimsizler 19. son bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Nefes kesen sahneleriyle izleyicilere aksiyon dolu dakikalar yaşatan İsimsizler, 19. son bölümünde olayı bir adım daha ileri taşımıştır. Hatem'in ele geçirildiği son bölümde Dayı Hatem konusunda ne yapacağını bilememektedir. İşte, tüm bunların yaşandığı İsimsizler 19. son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

Aşk ve Mavi 37. bölüm 2. fragmanında Ali ve Mavi ateş hattında

Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İkinci sezonuyla ekran macerasını sürdüren Aşk ve Mavi'nin bu akşam yayınlanacak olan 37. bölümünde Servet'in Fatma'ya bıraktığı not konakta krize neden oluyor. Otel açılışına giden Mavi ve Ali ateş hattının ortasında kalıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Ali veya Mavi vurulacak mı? İşte Aşk ve Mavi 37. bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk detaylar!

Yüz Yüze dizisinin oyuncuları kimler? İşte Yüz Yüze oyuncuları ve karakterleri

Yüz Yüze dizisi oyuncuları ve konusuyla sosyal medyaya konu oldu. 19 Ekim Perşembe akşamı yayın hayatına başlayan Yüz Yüze’nin başrollerini Sinem Kobal ve Birkan Sokullu paylaşıyor. İkiliye kadroda Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Ece Çeşmioğlu gibi isimler eşlik ediyor. Peki Yüz Yüze dizisinin oyuncu kadrosunda başka kimler var? İşte detaylar!

© Copyright 2017

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.