GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıla özel güncelleme

Savaşçı ve Okçu sınıfları için geçen hafta gelen Aktarım Güncellemesi’nin ardından, bu hafta “Valkyrie” ve “Avcı” sınıfları için başka bir Aktarım Güncellemesi ortaya çıktı. Maceracılar, artık bu sınıfları geliştirmek için güncelleme ile gelecek yeni yolları tecrübe edebilecek.

Hürriyet Haber

Yeni Aktarım Güncellemesi ile Maceracılar, kendi sınıfları için “Valkyrie’nin Yemini” ve “Canavarın Gücü” aktarım becerileri ile “Valkyrie” ve “Avcı” sınıflarını geliştirmeye başlayabilir. Aktarıma geçen sınıflar, ana silahlarını güçlendirerek yeni yetenekler kazanıyor. Maceracılar, Kara Ruh görevlerini tamamlayarak 56’ncı seviyede bu becerilerin kilidini açabilir. 1 Ocak 2020 tarihine kadar Aktarım Güncellemesi’ni kutlamak için özel bir ödül etkinliği de gerçekleşecek. 56 ve 60 arasındaki seviyelere ulaşanlar, ulaştıkları seviyeye bağlı olarak [Etkinlik] Eşya Düşürme Artış Parşömeni (60 dk.) x3 ve Altın Külçe 100G x5 dahil olmak üzere özel ödüller alacak.

2’nci yıla özel ödüller Maceracılar ile buluşmaya devam ediyor

Maceracılar bu hafta sunulan çeşitli etkinliklerle Black Desert Türkiye ve MENA’nın 2’nci yıl dönümü kutlamalarına devam edebilir. 24 Aralık 2019 tarihine kadar lonca görevlerini tamamlayanlar [Etkinlik] Afuaru'nun Kurtarılmış Haritası’na sahip olabilecek. Afuaru’nun Haritaları sayesinde edinilebilen Afuaru Hazine Sandığını açtığında Urugon'un Ayakkabısı, Dandelion Silah Kutusu ve Bheg'in Eldiveni gibi Dünya Bossu eşyalar alma şansını yakalayabilir. Maceracılar, Kara Ruh'un Macerası kapsamında sadece zar atarak ekstra ödülleri alabilecek.

Bu haftanın başlamasıyla birlikte yeni yıl haftasına kadar her hafta gerçekleşecek yeni yıl etkinlikleri oyunda yer alacak. 17 Aralık 2019 tarihine kadar Maceracılar, Velia, Heidel, Calpheon ve Valencia şehirlerinde bulunan satıcı NPC’lerden “Dikkat Et, Sakın Ağlama” görevini alarak tamamlayabilir. Daha sonra “[Etkinlik] Dede Cron Her Şeyi Bilir!” görevini tamamlayabilir ve Cron Ağacı üzerine Cron Ağacı Dekorasyonlar eşyalarını asabilir. Maceracılar bunu tamamladığında Noel ağacı süslemeleri gibi olan bir yıldız süs işareti üstte belirecek. İki görevi tamamlamak, Maceracılara Kzarka Mühürlü Silah Kutusu ve Liverto Silah Paketi gibi özel eşyaları kapsayan [Etkinlik] Dede Cron'un Hediyesi kazandıracak. Ayrıca Maceracılar, Kardan Adam yaparak özel görevi tamamlayabilir ve Kardan Adam NPC’sine Kar Topu Fırlatma Montaj Seti ile nişan alarak [Etkinlik] Lara'nın Sıcak Siyah Çayı elde edebilir.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Hafta sonu tatilleri ile yıl boyu seyahat etmenin 4 ipucu!
Kurutma makinesinin size sağlayacağı birbirinden değerli 4 fayda
43 yıl önce yanan ateş İstanbul’da yeniden alevleniyor!
Evinizde kolayca uygulayabileceğiniz birbirinden tarz boyama teknikleri
Ev yaşamı baştan aşağı değişecek

SON DAKİKA HABERLER

  1. Hearthstone'un yeni tek kişilik macerası Galakrond'un Uyanışı yayında
  2. DE-CIX Singapur’da yeni bir Internet Değişim Noktasını hayata geçiriyor
  3. Zyxel, bu yıl WiFi 6 ve Bulut çözümlerine odaklanacak
  4. Blizzard'ın popüler oyunu Overwatch bünyesinde 'Fare Yılı' başladı
  5. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank BÜDOTEK’i ziyaret etti
  6. PUBG, Sezon 6 Karakin haritasıyla PC sunucularında başladı
  7. ASUS, yeni oyuncu kulaklığı ROG Theta 7.1’i tanıttı
  8. En tehlikeli sera gazlarından birinde tehlikeli yükseliş
  9. İş dünyasında en fazla hangi teknik ve sosyal beceriler aranıyor?
  10. Bilim insanları stresin saçları nasıl beyazlattığını açıkladı