GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Ünal Yeter kimdir, kaç yaşındadır? Oynadığı filmler hangileri?

Ünal Yeter, yer aldığı projelerle konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Güldür Güldür Show ekibine katılan Ünal Yeter, 1 Aralık 2017 yılında vizyona girecek olan 'Aile Arasında' filminde de boy gösteriyor. Peki, merakla araştırılan Ünal Yeter kimdir, kaç yaşındadır? İşte, ünlü isim hakkında bazı bilgiler

Hürriyet Haber

Ünal Yeter kimdir sorusu, oyuncunun dahil olduğu projeleri merak eden kişilerce araştırılmaya devam ediyor. Kariyeri boyunca birçok projeye dahil olan Ünal Yeter, yeni sezonda Güldür Güldür Show kadrosunda yer alacak. Peki, Ünal Yeter kimdir, kaç yaşındadır? İşte oyuncu hakkında bazı bilgiler

ÜNAL YETER KİMDİR?

1977 yılında dünyaya gelen Ünal Yeter komik tavırları ile ünlenmiştir. Oyunculuk bölümü mezunu olan Yeter, eğitim aldığı süre içinde de pek çok tiyatro oyununda sahne almıştır. TV izleyicisi ile ilk defa 2007 yılında 'Hakkını Helal Et' adlı dizi ile tanıştı. Ünal Yeter, 2 Haziran 1977'de Samsun'da dünyaya geldi. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. 2009 yılında yayınlanan Aile Reisi adlı dizide ise Mesut karakterine hayat vermiştir.

'Türk Malı', 'Nuri' ve 'Türk’ün Uzayla İmtihanı' adlı dizilerden sonra 'Muhteşem Yüzyıl' dizisine dahil olarak hayranlarını biraz olsun şaşırtmayı başarmıştır. Ünal Yeter bu dizide Afife Hatun’un yardımcısı Kiraz Ağa rolünü üstlenmiştir. 2014 yılında yayınlanan 'Galip Derviş' dizisinin senaryosunu da kendisi yazmıştır. 'Geym Of Bizans' filminde de rol alan oyuncu dizilerdeki şaşkın kimliği ile olay yaratmaktadır.

'Altınsoylar' dizisi ile yeniden hayranları ile buluşan Ünal Yeter, dizide Muhiddin Bey’in damadı rolündedir. Gülsüm yani Şebnem Bozoklu’nun eşini canlandırmıştır. Ünal Yeter, 11 Ekim 2017'den itibaren Show TV'deki "Güldür Güldür Show" ile izleyicilerin karşısında olacak.

 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yılın açık artırması için geri sayım başladı!
Hangisi sizsiniz? Romantizm mi, huzur mu, eğlence mi?
Neden herkes Bodrum’a yerleşiyor?
Sadece hayata geniş çerçeveden bakabilenlerin görebileceği 3 muhteşem detay
En iyisi böyle yapılıyor! İşte hem mükemmel hem de pratik böreğin sırrı...

EN SON HABERLER

  1. Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanında Pelin'in ağzından dökülenler...
  2. Çukur yeni bölüm fragmanında büyük soru: Vartolu öldü mü?
  3. Savaşçı yeni bölüm 2. fragmanında büyük soru işareti
  4. Nagihan Karadere kimdir? Survivor Nagihan botoks mu yaptırdı?
  5. Sümer Ezgü'nün acı günü
  6. Cennetin Gözyaşları 20. yeni bölüm fragmanı: Kim öldü?
  7. Murat Ceylan kimdir, kaç yaşında? Survivor Murat'ın bilinmeyenleri
  8. Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında? Survivor’a nasıl dahil oldu?
  9. Jet Sosyete'nin Talip'i kimdir, kaç yaşındadır?
  10. Jet Sosyete'nin Tony'si Enis Arıkan kimdir, kaç yaşındadır?