GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ziyanur’un ölümü Ali Asaf’ı oldukça sarstı. Bildiği tüm gerçekleri Eylül’e açıklamak için her şeyin başladığı yere doğru birlikte bir yolculuğa çıktılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hürriyet Haber

Kalp Atışı dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde hastaneye gelen kimliği belirsiz kadın, Eylül’e İpek’e tekrardan ablalık yapacağı o büyük adımı attırdı. Selim’in yaşadağı talihsiz kaza Ali Asaf’ın bir doktor olarak alacağı en zor karara sebep oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Ziyanur’un ölümü Ali Asaf’ı oldukça sarsmıştır. Bildiği tüm gerçekleri Eylül’e açıklamak için her şeyin başladığı yere doğru birlikte bir yolculuğa çıkarlar. Fakat yolda kötü bir sürpriz onları beklemektedir. Bu arada hastaneye gelen kimliği belirsiz kadın, Eylül’e İpek’e tekrardan ablalık yapacağı o büyük adımı attırır. Selim’in yaşayacağı talihsiz kaza Ali Asaf’ın bir doktor olarak alacağı en zor karara sebep olur. Diğer tarafta yarım kalan evlilik teklifine cevap veren Eylül ve Ali Asaf için yepyeni bir hayat başlamaktadır...

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

“Kalp Atışı”nın 13. bölümünde; Beyaz önlükler sadece hastaların değil doktorların da umududur. Beyaz gömleği çıkardığında ise savunmasızsındır artık. Herkes gibi... Ali Asaf kurtardığı onca hayatın ardından kendi babası için o umuda koşar. Eylül’le beraber. Eylül, Ali Asaf’a çok önemli iki kelime söyler. Her şeyi silmeye yeter o iki kelime. Tuttuğu eli asla bırakmayan Esma, hastaneye getirilen ve bir trajedinin kahramanı masum kız. Ya da kendi hikayesini bu kez şok edici bir şekilde yazan Hakan’ın Eylül’e verdiği mektup. Hepsi umut dünyasının kapılarını açacaktır.  Ama nasıl? 

 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yılın açık artırması için geri sayım başladı!
Hangisi sizsiniz? Romantizm mi, huzur mu, eğlence mi?
Neden herkes Bodrum’a yerleşiyor?
Sadece hayata geniş çerçeveden bakabilenlerin görebileceği 3 muhteşem detay
En iyisi böyle yapılıyor! İşte hem mükemmel hem de pratik böreğin sırrı...

EN SON HABERLER

  1. Hilal ve Leon, “En İyi TV Çifti” anketinde finalde!
  2. TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde hangi programlar var? 20 Şubat TRT yayın akışı
  3. İstanbullu Gelin 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Begüm öldü mü?
  4. Alzheimer nedir? Belirtileri neler?
  5. Guatr nedir? Guatr neden olur? Belirtileri ve çeşitleri nelerdir?
  6. Sosyetik Ev Kadınları yarışmacısı Neslihan Kozanoğlu kimdir, eşi kim?
  7. Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı doğum yaptı - İşte oğlunun ismi
  8. Glutensiz beslenenlere özel 5 lezzetli tarif
  9. KOAH belirtileri nelerdir? Başlıca nedenleri nedir, nasıl tedavi edilir?
  10. Söz son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?