GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

İstanbullu Gelin son bölüm sonrası 20. bölüm fragmanında olaylar çığırından çıkıyor!

İstanbullu Gelin 20. bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya devam ediyor. Süreyya ile Faruk arasında yaşanan olayların ekrana geldiği İstanbullu Gelin 20. yeni bölüm fragmanında gerilim tavan yapıyor. Evin içerisindeki dengelerin değiştiği İstanbullu Gelin 20. bölüm fragmanında ortalık fena halde karışıyor. İşte, merakla beklenen dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı bilgiler

Hürriyet Haber

İstanbullu Gelin dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle yine çok şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Süreyya ve Faruk’un dans görüntülerinin heyecan yarattığı son bölüm ardından İstanbullu Gelin’in yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin 20. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları!

İstanbullu Gelin dizisi yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. İkinci sezon başlangıcını iddialı bir şekilde yapan İstanbullu Gelin’in son bölümünde Faruk- Süreyya ilişkisinde gergin dakikalar yaşandı. Boşanma dilekçesini bir türlü kabullenemeyen Faruk’un hamlelerine rağmen Süreyya geri adım atmamakta kararlıydı. İstanbullu Gelin son bölüm finaline ise Adem’in intikam planı damga vurdu. Kendi düğününde bir Boran olduğunu açıklayan Adem’in sözleri herkesi şok etti. Şimdi ise gözler yeni bölümde!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir yol ayrımına gelen Faruk ve Süreyya geri adım atmamakta oldukça kararlıdırlar. Bu duruma seyirci kalmak istemeyen konak sakinleri özenle hazırladıkları oyunu devreye sokarlar. Garip’in şaşırtıcı sözleri Esma’nın onunla ilgili kesin yargılarını gözden geçirmesine sebep olur. Faruk, bir yandan Süreyya’nın hamlelerini çözmeye çalışırken bir yandan da Adem’i kontrol altına tutmaya çalışmaktadır. Ancak Adem kimsenin cesaret edemeyeceği bir intikam planını uygulayarak herkesi şok edecektir.

 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Sorunsuz bir çatı yapımı uzmanlık ister! Güvenli bir çatı için 7 öneri
Çocuklarda ayak gelişimi ve ilk adım ayakkabı tercihi
Hayat, Bomonti'de evinizin altında: Şehrin en gözde mahallesini tanıyalım!
Çocuğunuzun geleceği için atabileceğiniz 4 adım
Yurt dışında gayrimenkul yatırımı yapmak için 11 cazip neden!

EN SON HABERLER

  1. Aradığı şarkıyı buldu
  2. Burun tıkanıklığı nasıl geçer?
  3. Hıçkırık nedir? Hıçkırık nasıl geçer?
  4. Müzzeyen Hanım, dünürünün sert sözlerine ağladı!
  5. Oyunculuk zeka işi
  6. Parmaklar suda kalınca neden buruşuyor?
  7. Metin Hara kimdir, kaç yaşında?
  8. Böcek ısırması durumunda ne yapılmalı? Böcek sokması tedavisi
  9. ATV canlı yayın akışı içerisinde neler var? 19 Nisan ATV yayın akışı
  10. Bugünlerde pis bir bataklığın içine itiliyoruz