GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Dolunay 15. yeni bölüm fragmanında Nazlı ne cevap verecek?

Dolunay yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Yarın akşam yayınlanacak olan Dolunay dizisinin 15. bölümünde en çok merak edilen konu Nazlı'nın evlilik teklifine vereceği yanıt. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Nazlı, Ferit'in evlilik teklifine ne yanıt verecek? Deniz şirketteki payını Hakan'a mı devredecek. İşte Dolunay 15. yeni bölüm fragmanı ve özeti!

Hürriyet Haber

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala ekranlarda dönmeye başladı. Salı akşamları yayınlanan gençlik dizisi Dolunay'ın 10 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan 15. bölüm fragmanına tek taş sürprizi damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Nazlı, evlilik teklifine ne yanıt verecek? İşte Dolunay yeni bölüm fragmanı ve özeti!Dolunay 15. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini veren Dolunay yeni bölüm fragmanına Nazlı’nın evlilik teklifine verdiği yanıt damga vurdu. Son bölümde Ferit, Hakan’ın korkunç tuzağını keşfetmiş ancak Bulut’un onların yanında kalmasına engel olamamıştı. Yaşananlarda Nazlı’nın da payı bulunduğunu düşünen Ferit, finalde ekran başındaki şok eden bir karar vermişti. Dolunay 15. bölümünde Nazlı, evlilik teklifini kabul ediyor ancak kimsenin kendilerine inanmayacağını düşünen ikili, yeni bir maceraya atılıyor. İşte Dolunay yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferit, Demir ve Zeynep’in ölümünün ardındaki korkunç ihtimali gözardı edemez. Ferit ve Nazlı arasındaki ipler bu bilgiyle daha da gerilir. Deniz Nazlı’yı teselli etmeye çalışsa da Nazlı Bulut’un vesayetinin Demet’e verilmesiyle ilgili kendini suçlu hissetmektedir. Demet, Ferit ve Nazlı’nın birbirinden uzaklaşması için elinden geleni yapar. Nazlı hem restoranda hem de Ferit’in gözünde büyük bir sınav vermektedir. Birbirlerinden kaçarken onları bir araya getiren yine Bulut olacaktır.

 

 

Evlenmeye Ramak Kala | Her Şey Hakkında Her Şey

 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yılın açık artırması için geri sayım başladı!
Hangisi sizsiniz? Romantizm mi, huzur mu, eğlence mi?
Neden herkes Bodrum’a yerleşiyor?
Sadece hayata geniş çerçeveden bakabilenlerin görebileceği 3 muhteşem detay
En iyisi böyle yapılıyor! İşte hem mükemmel hem de pratik böreğin sırrı...

EN SON HABERLER

  1. Survivor Türkiye Romanya maç sonucu ne oldu? Nihat kendisini tutamadı
  2. Öksürüğe ne iyi gelir? İşte, Nane’nin faydaları
  3. Deve dikeni faydaları ile resmen karaciğer dostu!
  4. Altınmühür bitkisi ishal için çözüm kaynağı! İshal nasıl geçer?
  5. Zencefil suyunun faydaları saymakla bitmiyor!
  6. Kalbimdeki Deniz bu akşam neden yok? Kalbimdeki Deniz bitti mi?
  7. Savaşçı 33. yeni bölüm fragmanında Galip kurtulacak mı?
  8. Cennet'in Gözyaşları 21. yeni bölüm fragmanında Arzu ortak olacak mı?
  9. Jet Sosyete 2. bölüm fragmanında ofiste işler karışıyor
  10. Çocuklar Duymasın 29. yeni bölüm fragmanında Havuç geri dönüyor Tutku plan değiştiriyor