GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda ne gibi değişiklikler yaşanacağı merak konusu. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

Hürriyet Haber

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon bölümleri büyük bir merakla diziseverler tarafından beklenmeye devam ediyor. Yayınlanan sezon finali bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatan Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon bölümlerinde neler yaşanacak merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul’un merakla beklenen yeni sezon tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak sevilen dizinin geçtiğimiz sezonu Ekim ayında başlamıştı. Bu nedenle dizinin yine aynı tarihlerde başlayabileceği tahmin ediliyor. Konu hakkında bir açıklama olduğu takdirde haberimizden okuyabilirsiniz.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm ile sezona veda etti. TRT ekranlarının sevilen dizisi sezonun kapanışını duygusal bir şekilde yaptı. Halime Hatun'un mezarının başına giden ve göç edecekleri için ona son vedasının gerçekleştiren Kayı Obası, dualarını ettikten sonra yola koyulmuştur. Söğüt'e doğru yola çıkan oba beyi, yeni bir çağa adım atmak üzere harekete geçmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul 121. son bölümü hakkında bazı detaylar...

Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yatırım amaçlı ofis alırken dikkat etmeniz 4 şey
Eylül bitmeden son çıkış: Ege’de ekonomik tatilin 6 adresi
Yaşam süresi en uzun şehir olan Giresun'a yatırım yapmak için 5 sebep
Fen Bilimlerinde başarılı bir kariyer için Lisansüstü eğitimin 4 olmazsa olmazı!
Kariyerinizde fark yaratacak bir lisansüstü eğitiminin şifreleri…

EN SON HABERLER

  1. Meleklerin Aşkı dizisinin final bölümünde neler yaşanacak? İşte final bölümü fragmanı
  2. Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm fragmanında Züleyha ve Yılmaz'ı bekleyen ne?
  3. Bizim Hikaye 39. bölüm fragmanında Filiz hayatının darbesini yiyor
  4. Avlu 12. bölüm fragmanında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!
  5. Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar yıllar sonra yan yana
  6. Kızım dizisinin Candan'ı Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?
  7. "Türkiye'de erkeklerin 5'te 1'i, kadınların ise yarısından fazlası obez"
  8. Ekrana veda ediyor
  9. Çocuklar Bücür'ü çok sevdi
  10. Sonbahar alerjisi nasıl geçer? Sonbahar alerjisi tedavisi