GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Azize'nin son bölümü sonrası 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı Azize, cumartesi akşamı 4. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Azize'nin bu haftaki bölümünde Balkan'ın hastanede gözlerini açması izleyenlerin aklına, Kartal gerçekleri öğrenecek mi? sorusunu getirdi. Heyecanlı bölüm sonrası Azize'nin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Azize'nin son bölümü sonrası 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hürriyet Haber

Kanal D'nin sevilen dizisi Azize, 14 Aralık akşamı nefes kesen bölümle ekranlara damga vurdu. Yeni gününde izleyenleri televizyon başına kilitleyen dizide, Kartal ve Azize arasındaki buzlar yavaş yavaş eridi. Azize'nin kardeşi ile ilgili vereceği karar ise ekran başındakileri heyecanlandırdı. Peki, Azize'nin yeni bölümünde neler olacak? İşte, Azize'nin 5. bölüm fragmanı hakkında ayrıntılar.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Azize'nin 21 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak olan bölüm fragmanı paylaşıldığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

AZİZE'NİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Azize ve Kartal, günden güne birbirlerine güvenmeye ve inanmaya başlar. Alpanların evinden kurtulmak isteyen Azize, Kartal'ın engellene takılır. Kartal ise Azize'nin evden gitmek istese gidebileceğini düşünür. Alpanlarda herkes Balkan'ın uyanmasını beklerken Kuzey, Balkan'ın uyanmasını istemez. İskender, Balkan uyandıktan sonra ailenin başına geçmesine karar vermiştir. Ancak Kartal, bu karara karşı gelince babasıyla ters düşer. Kartal'ın en büyük amacı ise Kuzey'i korumaktır. Azize'nin evdeki varlığından rahatsız olan Asya, Balkan'ın başında uyanması için ağlayan Gül'ün söylediklerini duyar ve Alpanların büyük sırlarından birini öğrenir.

Bir diğer taraftan Azize kardeşinin yaşaması için Alpanlara yakın olup, Barbaros’a Alpanlar hakkında bilgi vermek zorundadır. Ancak Balkan’ın uyanması an meselesidir. Azize artık daha da büyük bir tehlikenin ortasındadır. Balkan'ın gözlerini açmasıyla Azize'nin başına gelebilecek tehlikelere karşı Kartal, ne yapacak? Balkan, kendisini öldürmeye çalışanın Azize olduğunu söyleyecek mi? Kartal, Balkan'ın uyanmasıyla birlikte olacaklara karşı başta İskender olmak üzere Alpanlara karşı Azize için büyük bir mücadele verecektir. Azize ise tüm yaşananlara rağmen ailesini ve geçmişteki yaralarını Kartal'a anlatabilecek mi?

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Hafta sonu tatilleri ile yıl boyu seyahat etmenin 4 ipucu!
Kurutma makinesinin size sağlayacağı birbirinden değerli 4 fayda
43 yıl önce yanan ateş İstanbul’da yeniden alevleniyor!
Evinizde kolayca uygulayabileceğiniz birbirinden tarz boyama teknikleri
Ev yaşamı baştan aşağı değişecek

SON DAKİKA HABERLER

  1. Penelope Cruz galada
  2. Kapadokya'nın gizli hazinesi
  3. Şahsiyet’in Meksika uyarlamasının çekimleri başlıyor
  4. Tomris Hatun'un hayatı 10 Nisan'da gösterimde
  5. Grandi Voci Uluslararası Şan Yarışması ilk kez İstanbul’da
  6. 2020 Grammy Ödülleri'nde geri sayım
  7. Afili Aşk’ta yeni dönem başlıyor!
  8. Emre Aydın yeni single’ını Deşarj’da anlatıyor…
  9. Pınar Aylin’in kızı Maya büyüdü
  10. İlk kez canlı