GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

PAPARAZZİ HABERLERİ

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni kimler kazandı? İşte kazananlar listesi

Altın Kelebek Ödülleri dün akşam sahiplerine ulaştı. Ayça Ayşin Turan ve Cem Davran'ın sunuculuğunu üstlendiği 44. Pantene Altın Kelebek ödülleri gecesine televizyon ve müzik dünyasının önemli isimleri katıldı. 32 dalda ödül verilen geceye En İyi Pop Müzik -Erkek dalında ödül alan Tarkan ve Cem Yılmaz arasındaki diyalog damga vurdu. Peki Altın Kelebek Ödülleri'nde kimler ödül aldı?

HAYAT HABERLERİ

Uyku pozisyonunuz ilişkiniz hakkında ne diyor?

Edinburgh Uluslararası Science Festival’de açıklanan yeni bir araştırmaya göre ilişkideki herhangi bir değişiklik çiftlerin uyku pozisyonlarında değişiklik olmasına sebep oluyormuş. Bunu söylemek için bir araştırmaya gerek var mıydı bilmiyoruz. Sonuçta bize sorsalardı partnerimizle tartıştığımızda her zamanki gibi uyumadığımızı söylerdik. Yine de koskoca üniversite profesörleri bu işi boşu boşuna araştırmamışlardır diyoruz ve sizler için uyku pozisyonlarının ilişkiler hakkında verdiği ipuçlarını derliyoruz:

SEYAHAT HABERLERİ

Kış tatili yapacağınız en güzel 10 kayak merkezi

Türkiye’de kış tatiline olan ilgi her geçen yıl artıyor. Öyle ki, birçok tatilci, özellikle okulların yarıyıl tatiline girdiği dönemde istedikleri yerde tatil yapabilmek için, sonbahar aylarında başlayan kış erken rezervasyonlarına büyük ilgi gösteriyor. Kış tatili denildiğinde akla gelen ilk konsept ise, kayak merkezleri. Peki nerelere gitmeli? İşte Erzurum’dan Kanada’ya kadar uzanan en güzel 10 kayak merkezi…

GURME HABERLERİ

STİL HABERLERİ

SAĞLIK HABERLERİ

Hamilelik semptomları mı, depresyon mu?

Hamilelik, kadınların hayatına pek çok yenilik getirir. Sonuçta siz beklenti içinde bir anne adayısınız... Bazı günlerde görkemli göründüğünüzü düşünebilir ve günlük faaliyetlerinizi yüzünüzdeki kocaman gülümsemeyle gerçekleştirebilirsiniz. Bazı günlerde ise, uyandığınızda kocaman karnınıza bakarsınız ve o gün yapmanız gereken şeyleri düşünüp onları yapmanın size iyi geleceğini ümit ederek derin bir nefes alırsınız... Gördünüz mü; gerçekten de hamilelik kadınların hayatına pek çok yenilik getiriyor!

© Copyright 2017

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.