GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

İstanbullu Gelin son bölüm sonrası 20. bölüm fragmanında olaylar çığırından çıkıyor!

İstanbullu Gelin 20. bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya devam ediyor. Süreyya ile Faruk arasında yaşanan olayların ekrana geldiği İstanbullu Gelin 20. yeni bölüm fragmanında gerilim tavan yapıyor. Evin içerisindeki dengelerin değiştiği İstanbullu Gelin 20. bölüm fragmanında ortalık fena halde karışıyor. İşte, merakla beklenen dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı bilgiler

Hürriyet Haber

İstanbullu Gelin dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle yine çok şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Süreyya ve Faruk’un dans görüntülerinin heyecan yarattığı son bölüm ardından İstanbullu Gelin’in yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin 20. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları!

İstanbullu Gelin dizisi yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. İkinci sezon başlangıcını iddialı bir şekilde yapan İstanbullu Gelin’in son bölümünde Faruk- Süreyya ilişkisinde gergin dakikalar yaşandı. Boşanma dilekçesini bir türlü kabullenemeyen Faruk’un hamlelerine rağmen Süreyya geri adım atmamakta kararlıydı. İstanbullu Gelin son bölüm finaline ise Adem’in intikam planı damga vurdu. Kendi düğününde bir Boran olduğunu açıklayan Adem’in sözleri herkesi şok etti. Şimdi ise gözler yeni bölümde!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir yol ayrımına gelen Faruk ve Süreyya geri adım atmamakta oldukça kararlıdırlar. Bu duruma seyirci kalmak istemeyen konak sakinleri özenle hazırladıkları oyunu devreye sokarlar. Garip’in şaşırtıcı sözleri Esma’nın onunla ilgili kesin yargılarını gözden geçirmesine sebep olur. Faruk, bir yandan Süreyya’nın hamlelerini çözmeye çalışırken bir yandan da Adem’i kontrol altına tutmaya çalışmaktadır. Ancak Adem kimsenin cesaret edemeyeceği bir intikam planını uygulayarak herkesi şok edecektir.

 

 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Hangisi sizsiniz? Romantizm mi, huzur mu, eğlence mi?
Neden herkes Bodrum’a yerleşiyor?
Sadece hayata geniş çerçeveden bakabilenlerin görebileceği 3 muhteşem detay
En iyisi böyle yapılıyor! İşte hem mükemmel hem de pratik böreğin sırrı...
Kadın olmanın her anlamda güç olduğuna 3 kanıt

EN SON HABERLER

  1. Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
  2. Tülin Şahin de melek oldu!
  3. Ufak Tefek Cinayetler 5. bölüm 2. fragmanında Oya pes mi ediyor?
  4. Bollywood’un Midwood çıkartması...
  5. Kalbimiz fokurduyor!
  6. Klavye Delikanlıları 7. bölüm fragmanında şoke eden olay
  7. Dolunay 20. bölüm fragmanında Nazlı, Ferit’in doğum günü olduğunu öğreniyor
  8. Hayati ve Diğerleri 1. bölüm fragmanında heyecan dolu anlar
  9. Savaşçı 21. bölüm fragmanında Sarp Levendoğlu sürprizi!
  10. Fahriye 'makyajsızım' dedi ama....