GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Haydi fuara

İEF’nin ana sponsoru Folkart’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, etkinliklere tüm İzmirlileri davet etti, “Ana sponsorluk önerisini 10. kuruluş yılında İzmirliler’in bugüne kadar bize gösterdiği ilgiye teşekkür etme fırsatı olarak gördük” diyerek, bu kentten kazandıklarını bu kente vermeyi görev gördüklerini söyledi.

Hürriyet Haber

Karşıyaka Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı 10 bin kişinin katılacağı fener alayı ile kutlayacak. Saat 20.00’de belediye önünden başlayacak Zafer ve Demokrasi Yürüyüşü’nde meşalelerle görsel şölen oluşturulacak, Türk Bayrağı dağıtılacak, iskelede kurulacak sahnede de Karşıyaka Oda Orkestrası zafer türkülerini seslendirecek. 

ÇOK ÖZEL GÖSTERİ

85’inci kez kapılarını dünyaya açan İzmir Enternasyonal Fuarı ilk günden itibaren ziyaretçilerin akınına uğradı. Rengarenk görünümü ile Kültürpark’a her zaman coşku katan lunapark ve kaskatlı havuz çevresi iğne atsan yere düşmez kalabalığa sahne oldu. Dans ve müzik yanında, FMX Blackliner motokros gösterisi büyük ilgi gördü.

KUŞ BAKIŞI İZMİR

Fuarın kuşkusuz en ilgi çeken bölümlerinden biri Büyükşehir’in hazırladığı Belediye Sokağı. Bu sokakta Bostanlı, Yeni Foça ve Eski Foça sahillerinde gezintiye çıkarak, uçaktan paraşütle atlayıp kenti kanatlarınızın altına alabiliyor, Karaburun’da su altı gezintisi yapıp, Efes Antik kentini ziyaret edebiliyorsunuz.

 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yılın açık artırması için geri sayım başladı!
Hangisi sizsiniz? Romantizm mi, huzur mu, eğlence mi?
Neden herkes Bodrum’a yerleşiyor?
Sadece hayata geniş çerçeveden bakabilenlerin görebileceği 3 muhteşem detay
En iyisi böyle yapılıyor! İşte hem mükemmel hem de pratik böreğin sırrı...

EN SON HABERLER

  1. 'Katil robotların yasaklanması' tartışması BM'ye taşındı
  2. Göçmen kökenli milletvekili sayısı arttı
  3. Bir çocuk da sen giydir
  4. İstanbul İzmir'e taşınıyor
  5. Haydi fuara
  6. Dünya devi İzmir'e geliyor
  7. Körfezde yüzme tarihini açıkladı
  8. "Ailemde 3 şehit var 4'üncüsü ben olurum"
  9. Ege Denizi'nde 155 gün sonra ilk ölüm
  10. Buca'da kurban satış yeri krizi