GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

HAYAT HABERLERİ

AMP HAYAT SAYFASI HABERLERİ

AMP HAYAT SAYFASI HABERLERİ

AMP HAYAT SAYFASI HABERLERİ

AMP HAYAT SAYFASI HABERLERİ

“Kendim ekip, kendim yiyeceğim!” diyenler için 4 hobi bahçesi

Biberlerin köküne çabuk büyüsünler diye kezzap döküyorlar, çileklerin ise hepsi kanserojen! E domates sakın yemeyin hormonlu! Her gün bu haberlerle yatıp kalkınca insan ne yiyeceğini şaşırıyor gerçekten ve ‘Kendi meyve sebzemi kendim yetiştirip yiyeceğim!’ diye isyan ettiriyor. Neyse ki bu isyanın bir karşılığı var: Hobi bahçeleri. Bu bahçelerde eliniz toprağa değiyor ve kendi meyvenizi de sebzenizi de kendinize yetiştirip gönül rahatlığıyla dalından toplayıp yiyebiliyorsunuz.

Herkesin Yaptığı 5 Makyaj Hatası

Makyaj hataları her gün hatta en çok kullanılan güzellik malzemeleri için bile geçerlidir. Parçalanmış ürünler ya da lekelenmiş bir ciltle karşılaşmak hayatın gerçekleridir. Ancak en ufak bir hatada tüm makyajınızı silmek ya da ürününüzü çöpe atmak zorunda değilsiniz. Biraz yaratıcılık, biraz da hayal gücü sayesinde hatalardan dönmek mümkündür. İşte hatalarınızı kazanca dönüştürmenizi sağlayacak bazı ipuçları.

AMP HAYAT SAYFASI HABERLERİ

Büyüyen Bir Aileye Sahip Olmak Kariyeriniz için Ne Anlama Gelecek?

Özellikle yaşın ilerlemesiyle birlikte çoğu çalışan kadın, ‘Çocuk da yaparım, kariyer de’ durumuna gelmek zorunda kalıyor. Hem iş yaşantısı hem de bebek arasında ise nasıl idare edeceği konusunda zorlu bir süreçten geçiyor. Tabii bu durum babalar için de geçerli. Çünkü değişen yaşam şartlarında artık ebeveynlik roller de eşit olarak dağıtılıyor. Bu nedenle bir çok Avrupa ülkesinde babalar da anneler gibi izinlerle ailesine destek olabiliyor. Fakat ülkemizde maalesef henüz erkeklere annelerle eşit bir izin şansı verilmiyor.

AMP HAYAT SAYFASI HABERLERİ

Size Daha Derin Bağlanması için Bir Kadına Soracağınız 5 Soru

Kadınları anlamının evrenin sırlarını anlamak kadar zor olduğunu biliyoruz. Bakışlarındai konuşmalarında ve ilişkilerinde çok daha derin anlamlar ve istekleri vardır. Bunların farkına varmak çok önemlidir. Etrafınızda uzun süreli ve mutlu bir şekilde ilişki yaşayanlara sorarak bunu teyit edebilirsiniz. Siz de berbaerliklerinizde daha mutlu ve huzurlu bir eş istiyorsanız, çekinmeden bu soruları sorabilirsiniz. Cevapları unutmamak kaydıyla…

© Copyright 2018

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.

Uygulamada okumaya devam et.