GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Hem de duruşmada... Göz kırpıp öpücük atmaya 3.750 TL ceza

Daha önce erkek arkadaşından şiddet gördüğü haberleriyle gündeme gelen sunucu Eda Pera Küçük bu kez taciz mağduru oldu. Ablasının eski nişanlısının Küçük’e göz kırparak öpücük attığı iddiasıyla yargılandığı davada, mahkeme sanık Cengiz Salcan’ı 3 bin 750 lira adli para cezasına çarptırdı.

Aziz ÖZEN / İSTANBUL

Sunucu Eda Pera Küçük’e göz kırparak öpücük attığı iddiasıyla, ‘cinsel taciz’ suçundan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan ablasının eski nişanlısı Cengiz Salcan’ın, Anadolu 57. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davasında karar çıktı. Küçük’ün ablasının dahil olduğu bir davanın duruşması sırasında yaşanan olayla ilgili olarak sanık Salcan’ın avukatı olay günü duruşma salonunda bulunan avukat Mehmet Yıldız’ın dinlenmesini talep etti. Tanık Yıldız, “Kendi duruşmamı beklemek için salondaydım. Cengiz’in duruşmada öpücük işareti yaptığına dair bir şey görmedim” dedi. Küçük’ün avukatı ise sanığın, Küçük’e cinsel içerikli hakaretlerde bulunduğunu iddia etti. Son sözü sorulan sanık Salcan ise “Eda Küçük’ün eski erkek arkadaşıyla aramda yakınlık vardır, bu nedenle bana husumet beslediğini düşünüyorum. Olay günü sadece dosyaya odaklanmıştım, Küçük ile bir irtibatım olmadı” dedi.

Eda Pera Küçük

Davayı karara bağlayan mahkeme hâkimi, sanık Cengiz Salcan’ı 3 bin 750 lira adli para cezasına çarptırdı. Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar veren mahkeme hâkimi, sanığın 5 yıl denetimli serbestlik süresine tabi tutulmasına hükmetti.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yatırım amaçlı ofis alırken dikkat etmeniz 4 şey
Eylül bitmeden son çıkış: Ege’de ekonomik tatilin 6 adresi
Yaşam süresi en uzun şehir olan Giresun'a yatırım yapmak için 5 sebep
Fen Bilimlerinde başarılı bir kariyer için Lisansüstü eğitimin 4 olmazsa olmazı!
Kariyerinizde fark yaratacak bir lisansüstü eğitiminin şifreleri…

EN SON HABERLER

  1. AK Parti'ye MHP tepkisi
  2. ABD'nin amacı kaostur
  3. İşte MHP'nin af teklifi
  4. Neşet Ertaş'a saygı
  5. 'Büyükşehir adayına destek vereceğim'
  6. Hukuk ve demokrasi ödülü
  7. 6 yılda 2 bin 879 ihlal kararı
  8. DSİ Genel Müdürlüğü: Burdur Gölü buhar olmuş
  9. Organik burs
  10. İmar barışında hesaplar değişti.... Fazla ödeyene iade edilecek