GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Fikri'yi kahreden tahlil

Bizim Hikaye 5. bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Bizim Hikaye son bölümünde şaşırtıcı sahnelere tanık olan izleyiciler yeni fragmanla birlikte ipuçları edindi. Para için kan bağışı yapan Fikri’nin hali şimdiden dizi takipçilerinin yüzünü güldürdü. İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

Hürriyet Haber

Bizim Hikaye’nin dün akşam yayınlanan son bölümünde Filiz ve Barış sevgili oldu. İkilinin sürpriz yakınlaşmasıyla büyük bir heyecan yaşayan izleyiciler, finale Barış’ın yalanının ortaya çıktığı an damga vurdu. Bizim Hikaye 5. bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından izleyicilerle buluştu. Yeni fragmana ise Fikri’nin zor anları damga vurdu.

Para kazanmak için kan vermeye karar veren Fikri, kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Kanında bir sorun ortaya çıkan Fikri’yi ölüm korkusu sarıyor. Mahallenin imamına gelecek günlerini dindar olarak geçrimek için danışmaya giden Fikri, ölüm korkusuyla büyük bir dönüşüm geçiriyor. Fikri gerçekten ölecek mi sorusu ise önümüzdeki hafta cevap bulacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Evdeki bitmek bilmeyen sorunlara bütün enerjisiyle çözüm bulmaya çalışan Filiz Kiraz’ın çocuk kaçırmasıyla ne yapacağını şaşırır. Barış her zamanki kıvrak zekasıyla Filiz’in imdadına yetişir. Çocuğu sağ salim ailesine teslim edebilmek için planlar yaparken, tüm aile Kiraz’ın zarar görmemesi ve sorunun çözülmesi için Barış’la birlikte hareket eder. Barış’ın çocuk kaçırma olayından aileyi kurtarmaya çalışması ve Kiraz’ı mutlu etme çabaları derken kendisiyle ilgili gizem de büyümektedir. Küçük kızın kaçırılması mahallede kargaşaya sebep olurken, Fikri bu durumu kendi lehine kullanmak ister. Kendisini arayan Haşim’den bu fırsatla kurtulmaya çalışırken bir taraftan da Şeyma’nın gözündeki yerini sağlamlaştırmaya uğraşır.Rahmet’in gün geçtikçe Müjde’ye olan ilgisi artarken, Hikmet de sürekli Esra'nın yanında olup onu Asım'dan korumak ister. Neriman’ın baskılarına dayanamayan Tufan ise Tülay’a plansız bir sürpriz yapar, ne var ki bu sürpriz de yeni yalanların kapısını aralar.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Hangisi sizsiniz? Romantizm mi, huzur mu, eğlence mi?
Neden herkes Bodrum’a yerleşiyor?
Sadece hayata geniş çerçeveden bakabilenlerin görebileceği 3 muhteşem detay
En iyisi böyle yapılıyor! İşte hem mükemmel hem de pratik böreğin sırrı...
Kadın olmanın her anlamda güç olduğuna 3 kanıt

EN SON HABERLER

  1. Kavgayı mahkeme çözecek
  2. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Fikri'yi kahreden tahlil
  3. No:309 dizisiyle ilgili flaş karar: Final yapıyor
  4. Fazilet Hanım ve Kızları 17. bölüm fragmanı: Ece'nin bebeği düştü mü?
  5. Dolunay yeni bölüm fragmanında tek taş sürprizi
  6. Gözde Yılmaz kimdir? Onur Saylak ile aşk mı yaşıyor?
  7. Çocuklar Duymasın 11. yeni bölüm fragmanında Haluk mutfağa giriyor
  8. Onur Saylak aşkı buldu
  9. Aslı ile Murat'tan aşk pozu!
  10. Şikâyet etmekle olmaz, geleceği mayalamaya kendinden başlayacaksın