Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Amokachi'ye son şans...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaşlı yönetici Fahrettin Curoğlu, ‘‘Amokachi'yi kaybetmek istemiyoruz ama ligin ikinci yarısında da istekli futbol oynamazsa, alternatifi bulunur’’ dedi.

Kaybetmek istemiyoruz

Beşiktaş yönetici Fahrettin Curoğlu, ligin ilk yarısında istikrarsız bir tablo çizen Amokachi'yi ligin ikinci yarısında son kez şans vereceklerini söyledi. Curoğlu, ‘‘Onu kaybetmek istemiyoruz. Fenerbahçe maçında tribünleri ayağa kaldıran Amokachi'nin ikinci yarıda eseceğine inanıyorum’’ dedi.

<ı>Raporlar olumlu

Kulüp doktoru Gökhan Metin'in 2 yıllık sözleşmesi bulunan Amokachi konusunda olumlu rapor verdiğini ve bu oyuncunun kesinlikle ameliyat olmayacağını ifade eden Curoğlu ‘‘Prof. Faruk Durbin ile de konuştuk. Amokachi'nin çok çalışması gerekir. Kendisini uyardık ve ikinci yarıda sahalarda görmek istiyoruz’’ yorumunu yaptı.

<ı>Alternatifi bulunur

Amokachi'nin oynaması halinde lig ve kupada zafere koşacaklarına inandığını sözlerine ekleyen Curoğlu şunları söyledi: ‘‘Başkanımız Seba da bu konuda çok hassas. Eğer Amokachi ikinci yarıda istekli oynamazsa gereken yapılacak. Kasamızdan kolay para çıkmaz. Amokachi oynamazsa alternatifi bulunur.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz