« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Amokachi geliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçirdiği menisküs ameliyatı sonrası uzun süre sahalardan uzak kalan Beşiktaş'ın karapanteri, ‘‘Sakatlığım tamamen geçti. Bursaspor maçında patlama yapacağım. Hem lig hem de Avrupa'da süper oynayacağım’’ dedi.

<ı>Sakatlığım geçti

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Daniel Amokachi, Bursaspor ile yapılacak lig maçında oynayacağını açıkladı. Teknik Direktör Toshack ile dün antrenman sahasında görüşen Amokachi ‘‘Sakatlığım tamamen geçti. Bursaspor karşılaşması ile çıkış yapmak istiyorum. Patlama yapacağım’’ dedi.

<ı>Toshack’a söz verdim

Zor bir menisküs ameliyatı geçirdiğini ileri süren Amokachi şunları söyledi. ‘‘Futbol yaşamım bitebilirdi. Çünkü uzun süre sakat oynadım. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Teknik Direktörüm Toshack'a söz verdim. Hem ligde hem de Avrupada süper oynayacağım.’’

<ı>Transferlerle güçlendik

Beşiktaş'ın geçen yıla oranla güçlü bir ekip olduğuna değinen Amokachi takım hakkındaki görüşlerini şöyle belirtti: ‘‘Del Solar, Sellami, Ohen, Ayhan takıma güç verdiler. Toshack'ın oyun sistemi bizi zafere götürecek. Buna inanıyorum. Taraftarlarımız bizi desteklesinler.’’

<ı>Çok sıkı çalışıyor

Kulüp Doktoru Gökhan Metin ise Amokachi'nin tıbbi hiç bir rahatsızlığı bulunmadığını ve bir hafta içinde sahaya çıkıp futbolunu oynayabileceğini ifade etti. Metin, Nijeryalı golcü Amokachi'nin üstün bir performans sergileyerek çalıştığını açıkladı.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz