« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Amiroğlu'ndan 'Denizli' çağrısı

Bank Asya 1. Lig ekibi Denizlipsor'un kulüp başkanı Salih Amiroğlu, Denizli halkını, kentin en önemli markası olan Denizlispor'a sahip çıkmaya davet ettiklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Amiroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, süper lig yolunda Denizlispor'a herkesin destek vermesi gerektiğini belirtti.

Yapılan takviyelerle yeşil siyahlıların daha da güçlendiğini dile getiren Salih Amiroğlu, şampiyonluğun en güçlü adayı olan Denizlispor'un, süper lige çıkabilmek için “Türkiye'nin en centilmen ve en cefakar taraftarlarına” ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Amiroğlu, büyük fedakarlıklar yaparak, camianın şampiyonluk beklentisini karşılamak için var güçleriyle çalıştıklarını ifade ederek, “Denizli halkını, şehrimizin en önemli markası olan Denizlisporumuza sahip çıkmaya çağırıyoruz. Bayrağını, formasını, kaşkolunu alan Denizlililerin, Atatürk Stadı'nı doldurmalarını bekliyoruz” dedi.

Denizlispor'un 12 Şubat Cumartesi günü Denizli Atatürk Stadı'nda Akhisar Belediyespor ile yapacağı müsabakayı Barış Şimşek yönetecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz