« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Amerikan güreşi D-Smart'ta

Büyük şovun tanıtımı için Türkiye’ye gelen Cody Rhodes da, iki sene boyunca Smart Spor kanalında izleyicilerle buluşacak.

Fatih SABOVİÇ
SON GÜNCELLEME

D-SMART ve Saran Medya ortaklığında İstanbul’a gelen dünyaca ünlü Smackdown ve WWE Raw güreşçisi Cody Rhodes, bu büyük şovun ciddi şekilde tanıtımına imza attı. Tam 2 sene boyunca D-Smart bünyesinde Smart Spor kanalından yayınlanacak olan profesyonel güreş müsabakalarının yıldızı Rhodes, Hürriyet’e pek çok konuda açıklamalarda bulundu. Dilerseniz gelin bu samimi sohbetten satır başlarına birlikte göz atalım...
- İnsanların düşündüğü derecede Smackdown’ın tamamı yalandan ibaret değil. Gösteri sırasında çok ağır darbeler aldığımız da oluyor.

Dövüşler ‘sahte’ değil

-  Türk seyircisi profesyonel güreşi olumlu karşılayacaktır. D-Smart’taki yayınlar, WWE Raw ve Smackdown için dönüm noktası olacak.
-  Formumu korumak için günde sadece 45 dakika çalışmak bana yetiyor. 5 ya da 6 gün en fazla 1 saat ağırlık kaldırıyorum.
-  Yıllık kazancımla ilgili net bir açıklama yapamam ama 26 yaşındaki birine göre gerçekten fazla bir kazanca sahibim.
-  Türk yemeklerine bayıldım. Özellikle kebap ve ciğerin tadı inanılmaz. Osmanlı ve Türk tarihine gerçekten hayranım.
-  Beslenmeme dikkat etmeli ve formumu korumalıyım. Bu nedenle şeker hariç her şeyi yiyorum. Ağır idmanlarımla bu durum dengeleniyor.
-  İstanbul ve Türkiye size ne hissettirdi?
-   Hem Türkiye hem de İstanbul müthiş yerler... Amerika Birleşik Devletleri’nde olmayan tarihi ve modern dokunun bir arada olması beni cezbetti. Tarihi binaların çok iyi korunmuş olması dikkatimi çekti. Küçük bir İstanbul turu yaptım ve gerçekten hayran kaldım.


Bunları da Beğenebilirsiniz