Dünya Haberleri

  Amerika utandı

  Hürriyet Haber
  12.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  STARR'ın İnternet'ten bütün dünyaya yayınlanan raporunda, Başkan Clinton'la Monica Lewinsky arasındaki cinsel oyunlar son derece detaylı şekilde, adeta pornografik bir hikaye gibi anlatılıyor. Kongre üyelerinin, yorumcu gazetecilerin ve Amerikan kamuoyunun ‘Şok edici’ ve ‘utanç verici’ dedikleri raporun içeriği özetle şöyle :

  31 Aralık 1995 Pazar: Başkan, Monica Lewinsky'yi Oval Ofis'e davet etti. Monica'nın kazağını sıyırdı. Göğüslerini okşadı ve öptü. Bundan sonra Monica Oval Ofis'in çalışma bölünmünün koridorunda Başkan'a oral seks yaptı.

  7 Ocak 1996 Pazar: Lewinsky, yine Başkan'ın evinden arayarak çağırması üzerine Oval Ofis'e gitti. Banyonun önündeki koridorda Başkan'a oral seks yaptı. Daha sonra birlikte banyoya girdiler. Clinton, göğüslerini okşadı ve öptü. Clinton, ‘Ben de sana oral seks yapmak istiyorum’ dedi ama Monica uygun olmadığı için istemedi.

  21 Ocak 1996 Pazar: Clinton, Lewinsky'yi yine Oval Ofis'e çağırdı. Monica'nın kazağını çıkararak göğüsleriyle oynadı. Pantolonunun fermuarını indirdi. Cinsel organını çıkararak gösterdi. Monica yine Başkan'a oral seks yaptı.

  4 Şubat 1996 Pazar: Başkan'ın davetiyle Oval Ofis'e gelen Bayan Lewinsky, özel çalışma odasıyla makam odasını birbirine bağlayan koridorda Başkan'a oral seks yaptı. Başkan da onu okşadı.

  31 Mart 1996 Pazar: Bayan Lewinksky yine Başkan'ın davetiyle Oval Ofis'e gitti. Bu görüşmede oral seks yapılmadı. Başkan Monica'nın önce kazağını çıkararak göğüslerini okşadı. Daha sonra eteğini indirdi. Sönmüş bir puroyla tatmin etti.

  7 Nisan 1996 Pazar: Yortu günü olan bu pazar günü Başkan Bayan Lewinsky'yi yine Oval Ofis'e çağırdı. Buluştuktan sonra önce göğüslerini okşadı. Sonra fermuarını indirdi ve cinsel organını çıkardı. Monica, Başkan'a oral seks yaptı.

  28 Şubat 1997 Cuma: Başkan, sekreteri Betty Curry aracılığıyla radyo konuşmasına yardım edeceğini gerekçe göstererek Lewinsky'yi ilk kez bir mesai günü Oval Ofis'e davet etti. Başkan ve Lewinsky önce öpüştüler. Bu kez Clinton Monica'nın elbisesini çıkarmadı. Elbisesinin dışından göğüslerini ve cinsel organını okşadı. İşte o gün Lewinksy, ünlü mavi elbisesini giyiyordu. Daha sonra yapılan laboratuvar araştırması sonucu mavi elbisenin üzerindeki spermlerin Başkan'a ait olduğu saptandı.

  29 Mart 1997 Cumartesi: Bayan Lewinsky'nin ifadesine göre, o gün öğleden sonra da Başkan'la aralarında Oval Ofis'te benzer seks oyunları yaşandı. Bu kez Başkan Lewinsky'nin bluzunun düğmelerini çözdü. (...) Daha sonra Lewinsky Başkan'a oral seks yaptı.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı