Gündem Haberleri

  Amcasını sokak ortasında vurdu

  Akif ARICI/ANTALYA, (DHA)
  30.04.2009 - 10:58 | Son Güncelleme:

  ANTALYA'da Murat Cingöz, kısa süre önce çıktığı cezaevindeyken ilgilenmediği gerekçesiyle kendisiyle tartışan amcası 47 yaşındaki Turgay Cingöz'i tabancayla karnından ve bacağından vurdu.

  İddiaya göre kısa süre önce cezaevinden çıkan Turgay Cingöz, tutuklu bulunduğu süre içerisinde kendisiyle ilgilenmediği gerekçesiyle yeğeni Murat Cingöz'e kızdı. Amca Cingöz, Kültür Mahallesi'ndeki evine gelirken yolda yeğeniyle karşılaştı. Bir süre konuşan amca- yeğen tekrar tartışmaya başladı. Sözlü sataşmaya dönüşen olayda, belindeki tabancasını çıkaran Murat Cingöz, amcasını bacağından ve karnından vurduktan sonra hızla kaçtı. Silah sesini duyan mahalle sakinleri sokak ortasında yatan Turgay Cingöz'ü görünce polisi ve 112 Acil Servis'i aradı. Polis ve sağlık ekiplerinin gelmesiyle ilk müdahalesi yapılan yaralı, ambulansla Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
  Amcasını vurduktan sonra kaçan Murat Cingöz'ün ‘gasp’ suçundan sabıkalı olduğu belirtildi. Polis, Cingöz'ü yakalamak için çalışma başlattı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı