BURSA HABERLERİ

Amatör balıkçılar merada yarışacak

DHA
27.04.2017 - 14:23Son Güncelleme :
DHA

BURSA, (DHA)- BURSA Millet Mahallesi Amatör ve Sprotif Olta Balıkçıları Derneği (MCC DER), 29-30 Nisan tarihlerinde Samanlı Köy merasında atış yarışmaları düzenleyecek.  
Bursa Millet Mahallesi Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği’nin (MCC DER) düzenleyeceği atış (casting)yarışmasında Bursa’da buluşuyor. Samanlı Köy Merası’nda 29-30 Nisan tarihlerinde düzenlenecek etkinliğe Türkiye’nin farklı bölgelerinden 70 yarışmacı katılacak. Acemi, usta, spod ve isabetli kategorilerinde kıyasıya mücadelelere sahne olacak etkinlik festival havasında geçecek.

TANITIMA KATKI SAĞLAYACAK

Yarışmanın Bursa’da ilk defa düzenlendiğini aktaran MCC DER Başkanı Selçuk Şimşek, “İnsanların en önemli hobilerinden birisi olan balıkçılığın  geliştirilmesi, bilinçli ve kurallara uygun avcılık konusunda farkındalık oluşturmak için düzenlediğimiz etkinliğimiz,  amatör sportif balık avcılığının kamp esaslarına dayalı yönlerini, farklı boyutlarını, doğa sevgisinin yerleşmesi konusunda ciddi katkı sağlayacaktır.  Kendi alanlarında uzman yarışmacıların yansıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelecek yüzlerce misafirimiz  Yıldırım’ın ve Bursa’nın tanıtımına da katkı sağlayacak” dedi.
FOTOĞRAFLI

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Amatör balıkçılar merada yarışacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 14 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Amatör balıkçılar merada yarışacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı