AMASYA HABERLERİ

Amasya TSO, Itb Berlin Turizm Fuarı’na Gidiyor

IHA
28.02.2015 - 10:07Son Güncelleme :

ATSO BAŞKANI KIRLANGIÇ,“4-7 MART TARİHLERİ ARASINDA KATILACAĞIMIZ BU FUARLA DOĞAL TARİH VE TURİZM KENTİ OLAN KADİM AMASYA’MIZ ÇOK ÖNEMLİ KAZANIM VE BİRİKİMLER ELDE EDECEKTİR” DİYE KONUŞTU.

IHA

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), 4-7 Mart 2015 tarihleri arası düzenlenecek ITB Berlin Turizm Fuarı’na 44 kişilik kafileyle katılacak.
Oda yönetimi olarak görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olduklarını, bu amaçla üyelerin faydasına işlerde bulunmak üzere oluşturulan koordinasyon ekibinin tüm gücüyle çalıştığını belirten Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, “Bu çalışmaların bir meyvesi de 44 Amasyalı iş adamımızla birlikte Berlin’de katılacağımız dünyanın en büyük turizm fuarı olan Berlin ITB Fuarı’dır. Ekibimizin hazırladığı proje ile OKA’dan doğrudan faaliyet desteği teşvikinden de yararlanarak üyelerimizin ufuk çizgilerini bir adım öteye taşıyacak önemli bir organizasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.
Fuar öncesi yapılan hazırlık ve organizasyon çerçevesinde Almanya’daki meslek örgütleri, devlete bağlı ticari kuruluş ve organizasyonlarla da fikir alışverişi ile ikili görüşmeler yapılmasının sağlanacağına dikkat çeken Kırlangıç, “4-7 Mart tarihleri arasında katılacağımız bu fuarla doğal tarih ve turizm kenti olan kadim Amasyamız çok önemli kazanım ve birikimler elde edecektir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Amasya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Amasya ilinden Amasya TSO, Itb Berlin Turizm Fuarı’na Gidiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 10 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Amasya TSO, Itb Berlin Turizm Fuarı’na Gidiyor haberi güncellenecektir.

AMASYA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:04
 • Akşam
  17:18
 • Yatsı
  18:55
Sayfa Başı