« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aman nazar değmesin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Teknik Direktörü, hafta sonu Samsunspor ile zorlu bir maça çıkacaklarını ancak bunun kendilerini korkutmadığını söyledi. Terim ‘‘Deplasmanda iyi kapanan ve açılan bir ekibiz. Biz zoru severiz’’ dedi...

Terim, deplasmanlarda başarılı sonuçlar aldıklarını belirtip ekledi

<ı>Nazar boncuğu

Galatasaray bu hafta en zor deplasmanlardan birine çıkacak. Sarı kırmızılı takım deplasmanlarda iyi sonuçlar alıyor. Bunu bilen Fatih Terim, Samsunspor maçı için önce ‘‘Nazar değmesin’’ diyerek masaya vurdu ve ‘‘Nazar boncuğu takacağız. Deplasmanda iyi kapanan, iyi açılan bir ekibiz. Zoru da seviyoruz. Futbolcularım bu maçlarda işin daha bilincinde oluyor’’ dedi.

<ı>İşimize bakarız

Kendi maçlarının dışında, bu haftaki Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine değinen Terim, ‘‘Samsun'u geçtikten sonra gelip, her iki takımın maçını keyifle izlemek lazım. Bu onların arasındaki sorun. Önemli olan bizim ne yapacağımız. Kendimizden başka başka düşüneceğimiz olamaz’’ diye konuştu.

<ı>Tekrar biraradayız

10 gün aradan sonra tekrar tam kadro biraraya gelmenin sevincini yaşadıklarını hatırlatan Terim,‘‘Her tarafa milli futbolcu gönderiyoruz. Onlar gidince Florya bana kalıyor. Kendimi yalnız hissediyorum. Şimdi tekrar biraradayız. Sıkılmıştım. Şimdi mutluyum. İşimiz devam ediyor’’ yorumunu yaptı.

<ı>Milli takım gururu

‘‘Gururluyum, mutluyum, sevinçliyim’’ diyen Terim sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Milli takıma ne kadar oyuncu verirsek, o kadar haz duyarım. Milli göreve hizmet etmek, onurlu bir iş ve ayrıcalıktır. Gönderdiğimiz futbolcular görevini yaptıysa, o da bir başka keyif.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz