Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aman! Demba Ba'dan uzak dur

Gece hayatına düşkünlüğüyle bilinen eski Beşiktaşlı Fernandes, İstanbul’da Demba Ba ile görüntülendi. Yönetici Albayrak, Manuel Fernandes’e “Demba Ba’dan uzak dur” dedi.

Ali DANAŞ/DHA
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Yönetimi, eski oyuncusu Manuel Fernandes’i Demba Ba’dan uzak durması için uyardı! Gece hayatına düşkünlüğüyle bilinen Fernandes’in tatil için için İstanbul’a gelmesi siyah beyazlı yönetimi endişelendirdi.
Gelir gelmez de magazin basını tarafından Demba Ba ile görüntülenen Lokomotif Moskovalı futbolcuya, Beşiktaş Medya Sözcüsü Metin Albayrak, mesaj gönderdi. Albayrak, Portekizli yıldıza “Demba Ba’dan uzak dur” uyarısında bulundu.

‘BİRLİKTE GÖRÜNCE ŞOKA UĞRADIK’

Albayrak, “Fernandes’in geçen sezon genç futbolcularımızı ayartmasından bıkmıştık. Moskova’ya gidince rahatladık. Ama İstanbul’a gelip gece Demba Ba ile çekilmiş fotoğraflarını sabah sabah medyada görünce şoka uğradık. Demba Ba’nın gece hayatı yoktur, zaten dünya görüşünü herkes biliyor. Namazında niyazında bir adam. Ba’ya sonuna kadar güveniyoruz ama işin içinde Fernandes olunca irkildik elbet. Fernandes hem Demba Ba’yı hem diğer genç futbolcularımızı rahat bıraksın” dedi.

Magazin gazetecileri tatil için İstanbul’a gelen Fernandes’i, Demba Ba ile görüntüledi.

Derbiye ilgi düşük

BEŞİKTAŞ-Galatasaray derbisine henüz yeterli ilgi oluşmuş değil. Olimpiyat Stadı’nda pazar akşamı zirveyi şekillendirecek derbide şu ana kadar sadece 10 bin bilet satıldı. Kombine sayısı ise 12 bin adet.

Derbi izni bitti

BEŞİKTAŞ, bir günlük izninden sonra Galatasaray derbisi hazırlıklarına dün yeniden başladı. Futbolcular, çamurlaşan zeminde iki grup halinde pas çalıştı. İdmana sakat olan Mustafa Pektemek ile bağırsak enfeksiyonu geçiren Veli katılmadı. Necip ve Gökhan Töre ise bireysel çalışma yatı.


Bunları da Beğenebilirsiniz