« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Amacımız G.Saray'a destek olmak"

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) 24 Ekim'de yapılacak olağanüstü genel kurulunda yeniden aday olan başkan İsmail Sarıkaya, her alanda Galatasaray Kulübü'nü destek olmayı amaçladıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sarıkaya, yönetim kurulu listesinde yer verdiği isimlerle birlikte Point Otel'de düzenlenen yemekte, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yemekte basın mensuplarıyla sohbet eden İsmail Sarıkaya, 1905 GSYİAD'da 2,5 yıldır başkanlık yaptığını hatırlatarak, “Bu süreç içerisinde kulübümüz için birçok önemli projeyi gerçekleştirdik. Projelerimizi Galatasaray Kulübü'nün talepleri doğrultusunda yapıyoruz. Yönetim bizden talepte bulunuyor biz de imkanlarımız çerçevesinde elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız Galatasaray'a her alanda destek olmak” dedi.

İsmail Sarıkaya, seçilmeleri durumunda hayata geçirecekleri yeni projelerinin olduğunu anlatarak, “Galatasaray Kulübü'nde iletişim eksikliğinin olduğunu biliyoruz. Öncelikli olarak 1905 Radyo'yu kurma projemiz var. Bu radyo ile Galatasaray'ın sesi olmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kendisinin ve arkadaşlarının hiçbir beklenti içerisinde olmadan Galatasaray'ı desteklediğini belirten Sarıkaya, görev yaptığı süre zarfında 1905 GSİYAD'ın büyük gelişim sağladığını kaydederek, “İcraatların yapıldığı dönem, bu 2,5 yıllık dönem oldu. Bu süreç içerisinde Galatasaray Kulübü'ne 3 milyon doların üzerinde bir gayrimenkul yatırımı yaptık. Biz bunları hiçbir şey beklemeden çok sevdiğimiz Galatasaray için yapıyoruz” diye konuştu.
İsmail Sarıkaya, olağanüstü genel kurulda derneğin eski 2. başkanı Edip Önder'e karşı yarışacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler