« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Amaç geleceği kurtarmak

Aziz Yıldırım, ‘Bu sezon Avrupa Kupaları’nda deneyim kazandık. Gelecek yıl herkesi sevindirecek sonuçlar alan iyi futbol oynayan bir takım kuracağız’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün resmi yayın organı olan Fenerbahçe dergisindeki aylık yazısında bu sezon Avrupa kupalarında oldukça deneyim kazandıklarını söyledi.

Yıldırım
, gelecek yıllarda herkesi sevindirecek sonuçlar alan ve iyi futbol oynayan bir takım kurmayı planladıklarını belirterek, ‘Bugünü kurtarmak kolay. Amacımız geleceği planlamak. Bu yetenekli kadro ve teknik heyetle daha iyi sonuçlar alacağımıza olan inancımız tamdır’ diye konuştu.

İki yıl üst üste

Türkiye Kupası’nı 22 yıldır kazanamadıklarını hatırlatan Yıldırım, bu sezon kupayı müzelerine getirmeyi hedeflediklerini kaydettiği yazısında, Fenerbahçe’nin profesyonel ligde yalnızca 1963-1965 ve 1973-1975 yılları arasında 2 kez üstüste şampiyon olduğunu belirterek, ‘Camia olarak yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz. Türkiye Kupası’nın yanısıra, sezon sonu lig şampiyonu olarak uzun yıllar sonra üstüste ikinci şampiyonluğu kazanmayı hedefliyoruz’ yorumunu yaptı.

Eylül’de bitecek

Numaralı tribün inşaatıyla ilgili bilgiler de veren Yıldırım, şunları kaydetti: Şartlar uygun olduğu taktirde eylül ayında inşaatı bitirmeyi planlıyoruz. İnşaatın bu kısmının finansmanı için 1907 Fenerbahçe Derneği’nden destek alıyoruz. Diğer derneklerden ve camiamızdan da bugüne kadar olduğu gibi kombine kart almak ve diğer yöntemlerle finansman destek bekliyoruz. İdari ve mali açıdan çağın ihtiyaçlarına uygun bir tüzük için tadil taslağını da hazırladık.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler