GeriSpor Amaç banko oyuncu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amaç banko oyuncu

Amaç banko oyuncu
refid:3764215 ilişkili resim dosyası

Trabzonspor Başkanı Albayrak, "Kamuoyu için transfer yapmam. Amacımız takıma hemen girebilecek oyuncu almak. Önceki arkadaşlarımızın yaptığı çalışmalar vardı. Bunlara baktırdık, ama hiçbirinden netice alamadık" dedi.

Önce kulüp menfaati

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, "Kamuoyu istiyor, diye oyuncu almayız. Görevim kulübün menfaatlerini de göz önünde bulundurmak" dedi. Seçilirken verdiği yıldız oyuncu transferi sözünün kamuoyunda transfer beklentisi yaratmasıyla ilgilli değerlendirmelerde bulunan Albayrak şöyle devam etti: "Amacımız takıma hemen girebilecek oyuncu almak. Önceki arkadaşlarımızın yaptığı çalışmalar vardı.

Sıfırdan başladık

Bunlara baktırdık, ama hiçbirinden netice alamadık. Antrenörümüz ve yeni transfer komitemizle bazı yeni isimler tespit ettik. Şu anda bunlar üzerinde çalışıyoruz. Kesin bir şey söz konusu değil. Ancak kesinleşenleri açıklıyoruz ve bunu da sürdüreceğiz. Transfere sıfırdan başladık, diyebiliriz." Başkan Albayrak, takımdan ayrılmak isteyen oyuncular konusunda da şu değerlendirmeyi yaptı: "Tüm oyuncularla görüştüm.

Dengeleri bozmayacağız

Futbolcu gitmek istediği zaman değil de Trabzonspor göndermek istediği zaman gidebilir. Bunu söyledim. Biz eğer imkan olursa da onların yerine daha kalitelilerini alabilirsek, gönderebiliriz. Öncelikle takımda bazı dengeler var. Bunları bozmayacağız. Ligdeki durumumuz da ortada. Bu yıl ligi daha ekonomik nasıl bitiririz ona bakıyoruz. Önümüzdeki senenin kadrosu için hedeflerimiz var."

Yorumları Göster
Yorumları Gizle