Alzheimer ilacı İngilizce

Hürriyet Haber
10.09.2013 - 09:23 | Son Güncelleme:

İngilizce öğrenerek hem başarılı bir hayat yaşayın hem sağlığınızı koruyun.

İngilizce binbir derde deva

Son olarak Kanada / York Üniversitesi araştırmacılarından Ellen Bialstok’un yaptığı araştırmaya göre ikinci bir dil öğrenmek beyni çalıştırıyor ve Alzheimer’a yakalanma riskini azaltıyor. Araştırma, 40 ve sonraki yaşlarda yabancı dil öğrenmenin bile beyni koruyabileceğini gösteriyor. Bunun yanı sıra İngilizce öğrenmenin aynı anda birden çok iş yapabilme ve matematiksel yetenekleri artırdığını belgeleyen birçok araştırma mevcut.

Kelimenin tam anlamıyla dünyanın ortak dili olan İngilizce, Alzheimer gibi beyin hastalıklarına karşı koruma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda kişinin sosyal ve iş yaşamında da çok olumlu değişiklikler yaratıyor.

Anlıyorum ama konuşamıyorum!

Ülkemizde sayısız İngilizce kursu var ancak bu kurslara gidenlerin birçoğu, uzun zaman sonra bile İngilizceyi anlayabildiğini ancak, iş konuşmaya gelince tıkanıp kaldığını, heyecanlandığını veya bildiği kelimeleri unuttuğunu söylüyor...

Türkiye’nin, Avrupa Birliği Dil Ödülü sahibi tek eğitim kurumu olan International House İstanbul Dil Okulu, bu gerçeklerden yola çıkarak; farklı amaçlara ve dil geçmişlerine sahip katılımcılara, kişiye özel öğrenme metodları ve programlarıyla yanıt veriyor.

International House İstanbul'dan 20. Yıl Fırsatı %50 İndirimle Geliyor!

Türkiye'nin ekonomisine yön veren ilk 500 şirketin çalışanlarına İngilizce eğitim sağlayan International House İstanbul , %50 indirim kampanyası ile herkese bu fırsatı yakalama şansını veriyor.

19 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak bu fırsatı kaçırmayın!

Böyle Fırsat 20 Yılda Bir Gelir!

Türkiye'nin 20 yıldır en prestijli dil okulu olan IH İstanbul anadili İngilizce olan ve TESOL, CELTA gibi uluslararası geçerliliği bulunan eğitim sertifikasyonlarına sahip gerçek öğretmen kadrosuyla Genel İngilizce ve diğer kişiye özel programlarda yetkinliğini kanıtlıyor.

Sürekli ihtiyaca yönelik projeler üreterek öğrencilerine ve Türkiye'deki dil eğitimi anlayışına önemli katkılar sağlayan IH İstanbul 150 ülkede 70.000 den fazla öğrenciye dil eğitimi veren uluslararası International House markasıdır.

IH İstanbul, 60. Kuruluş yıldönümünü kutlayan “International House World Organization” içindeki ikinci yılında Genel İngilizce gruplarına kayıt yaptıran kişilere %50 indirim fırsatı sunuyor. IH İstanbul; yeni kayıt yaptıran, mevcut kayıtlarını yenileyen tüm bireysel öğrencilere ve beraberlerinde getirecekleri bir arkadaşları, yakınları ya da çocuklarına %50 indirimle tam bir akademik yıl boyunca istedikleri grup derslerine katılma imkanı veriyor. Başvurmak isteyenlerin 30 Eylül tarihine kadar bir arkadaşı, eşi, akrabası ya da çocuğunu da yanına alıp en yakın IH İstanbul okulunu ziyaret etmesi yeterli…

International House İstanbul Dil Okulları ve % 50 indirim kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için: www.ihistanbul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
www.facebook.com/EFINST

Etiketler:

    Sayfa Başı