« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altyapı Teknik Direktörleri bir araya geldi

Coca-Cola Elit Akademi Ligi'nde yer alan 19 kulübün altyapı teknik direktörleri, Beylerbeyi'nde bulunan TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü'nde yapılan toplantıda bir araya geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas'ın açılışını yaptığı, Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan'ın da Coca-Cola Akademi Ligleri ve TFF'nin genç oyuncu gelişimi felsefesiyle ilgili bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu. Maç takvimi, genç futbolcu gelişiminde TFF ile kulüplerin birlikte yapacağı çalışmalar gibi konuların ele alındığı organizasyonda, TFF tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası U15,U17 ve U18 turnuvaları hakkında da bilgi verildi. İlerleyen günlerde Coca-Cola Akademi Ligi'nde yer alan kulüplerle de bir iletişim toplantısı gerçekleştirilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun genç oyuncu gelişimi konusunda en önemli programı olan Coca-Cola Akademi Ligleri'nde bu yıl yapılan düzenlemeyle Elit Akademi ve Akademi olmak üzere iki kategori oluşturulmuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler