KONYA HABERLERİ

Altunyaldız, İş Adamlarının Misafiri Oldu

IHA
27.10.2015 - 14:01Son Güncelleme :

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ZİYA ALTUNYALDIZ, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA PAZARTESİ MEŞVERETİ ADIYLA TOPLANAN İŞ ADAMLARININ MİSAFİRİ OLDU.

IHA

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, seçim çalışmaları kapsamında, Pazartesi meşvereti adıyla toplanan iş adamlarının misafiri oldu.
Konya Stadının Arena Lokantasında her kesimden iş adamın bulunduğu yemeğe katılan Altunyaldız, sadece AK Partililerin değil, böyle zamanlarda toplumun bütün kesimlerinin bir araya gelmesinin parti yöneticilerine de örnek olacağını söyledi. Altunyaldız, 1 Kasım seçimlerinin her ne kadar bir seçim gibi gözükmesine rağmen son derece önemli bir dönüm noktası olacağını vurguladı. Gezi olayları sonrası yaşanan bir dizi yıkıcı olayın asla tesadüf olmadığını, planlı, sistemli bir ihanet çemberiyle kuşatma altına alınmaya çalışılan bu ülkenin tarihin bazı dönemlerde olduğu gibi güçlenerek çıkacağını belirten Ziya Altunyaldız, bu yürüyüşün durmayacağını, yeni Türkiye’nin Müslüman coğrafyada taşıması gereken sorumluluk anlamında durmaya, tökezlemeye hakkı olmadığını söyledi. Vatanın her köşesinde düşünen tüm beyinlerin, vatan sevgisiyle dolu tüm yüreklerin asla görevlerini ihmal etmemesi gerektiğini özellikle vurgulayan Altunyaldız, ekonomideki büyük dönüşümün, küresel oyun kuruculara bir ders olduğunu, bu hızla giden bir Türkiye’nin dünya çapında oyun kuruculuk anlamında bir rol üstlenmesinden çekinen küresel güçlerin gizli servis savaşlarıyla 1 Kasım öncesi algı operasyonlarına giriştiklerini, aziz milletimizin sağduyusu ile bunların farkında olacağını ve asla bu düşmanca girişimlerin devlet-millet el ele işbirliği ile sezgiyle, gayretle önünün kesileceği görüşlerine yer verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Altunyaldız, İş Adamlarının Misafiri Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altunyaldız, İş Adamlarının Misafiri Oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı