YALOVA HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Altınova Meclisinde komisyonlar belirlendi

DHA
11.04.2018 - 13:52Son Güncelleme :
DHA

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da Altınova Belediye Meclisi 2018 Nisan ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı.

Altınova Belediye Meclisi’nin Nisan ayı oturumlarında gündem maddeleri ve komisyon raporları ele alındı. Mecliste komisyon seçimleri de gerçekleştirildi. Altınova Belediye Başkanı  Metin Oral’ın başkanlığında yapılan meclis toplantısı eksiksiz gerçekleştirildi. Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Hasan Karabacak, Birol Bayram, Bilal Ok, Mustafa Sarıgül, Ali Saruhan, Ali Koçal, Kenan Aykalkan ve Muharrem Akdemir gündem maddelerini ve komisyon raporları değerlendirirken, seçimler de yapıldı.

Mecliste yapılan seçimler sonunda komisyonlar ve komisyon üyeleri şu şekilde oluştu:

Meclis katipleri; Ali Koçal ve Mustafa Sarıgül, Meclis 1. ve 2. Başkanı Feyzi Arıcı ve Ali Sarıhan, Bütçe Komisyonu; Bilal Ok, Feyzi Arıcı, Ali Sarıhan, Mustafa Sarıgül ve Kenan Aykalkan, İmar Komisyonu; Ali Koçal, Feyzi Arıcı, Hasan Karabacak, Birol Bayram ve Muharrem Akdemir, Encümen; Bilal Ok ve Hasan Karabacak isimlerinden oluştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Altınova Meclisinde komisyonlar belirlendi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı