Ankara Haberleri, Son Dakika, Haberler

ANKARA HABERLERİ

  Altınok oğlunu evlendirdi

  04 Aralık 2012 - 00:00Son Güncelleme : 03 Aralık 2012 - 12:17

  Keçiören Belediyesi Eski Başkanı Turgut Altınok’un oğlu dünya evine girdi.

  Keçiören Belediyesi Eski Başkanı Turgut Altınok’un işadamı oğlu Hacı Mehmet Altınok ve Sezin Akça hayatlarını birleştirdi. Çiftin Sheraton Otel’deki düğünü MHP, AKP ve CHP’li isimleri biraraya getirdi. Düğüne katılanlar arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Hüseyin Karakullukçu, Türkiye Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Paldil, CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Balaban, çok sayıda MHP milletvekili ve davetliler yer aldı.

  İlk düğün heyecanı

  Geceye Turgut Altınok, eşi Süreyya Altınok ve gelinin annesi Yasemin Akça ile birlikte ev sahipliği yaptı. Çiftin nikahını Enver Demirel kıyarken, Devlet Bahçeli, Hüseyin Karakullukçu, Nevzat Pakdil, Ergün Akça ve Osman Şahin şahitlik etti. Karşılıklı imzaların ardından Devlet Bahçeli, bir ömür boyu mutluluk dileyerek evlenme cüzdanını geline verdi. Daha önce binlerce nikah kıyıp şahitlik yaptığını söyleyen dört çocuk babası Turgut Altınok, ilk kez çocuklarından birini evlendirdiğini ve bunun heyecanının farklı olduğunu söyledi. Hacı Mehmet Altınok ve Sezin Akça çifti, düğünün ardından balayı için Phuket Adaları’na gitti.

   

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 2 Yorum }
  • CUMHURİYET POLİSİ 3.12.2012 12:42:57
   PARDON, İŞADAMIYMIŞ ÜSTELİK... ÖZÜR... NASIL DA ÇARÇABUK OLMUŞLAR, EVLENMEDEN...ASKERLİK TE YOK ZATEN. GARİBAN ÇOCUKLARI GİDER...
  • CUMHURİYET POLİSİ 3.12.2012 12:35:17
   BALAYI İÇİN PHUKET ADALARINA GİTTİ... BİZ DAHA DENİZ YÜZÜ GÖRMEDİK.BALAYI NEDİR BİLMEYİZ, YURTDIŞINDAN BİHABERİZ... BİZ NEYİZ...?
  AnkaraBugün3 ºCAçık
  • Perş5 ºC
  • Cuma8 ºC
  • Cmts8 ºC
  • Pazr9 ºC
  • Pzts4 ºC
  • Salı1 ºC
  Sayfa Başı
  Haberlerkpss ortaöğretim sonuçlarıAfrikaDünya turuMezopotamyaGaziantepgidelloUçak