AYDIN HABERLERİ

Altınkum’u Geliştirme Ve Güzelleştirme Çalışmaları Devam Ediyor

IHA
24.02.2015 - 15:01Son Güncelleme :

DİDİM BELEDİYESİNCE BAŞLATILAN “ALTINKUM GÜZELLEŞTİRME VE SAĞLIKLILAŞTIRMA” PROJESİ KAPSAMINDA BAZI İŞYERLERİNİN SONRADAN EKLENMİŞ MÜŞTEMİLATLARINI YIKTIĞI VE DAHA GENİŞ AÇIK ALAN YARATMAK İÇİN ŞELALE VE PERGOLE DÜZENLEMESİ YAPTIRDIĞI GÖRÜLDÜ.

IHA

Didim Belediyesince başlatılan “Altınkum Güzelleştirme ve Sağlıklılaştırma” projesi kapsamında bazı işyerlerinin sonradan eklenmiş müştemilatları yıkıldı.
Didim Belediyesince başlatılan birkaç deniz severin dışında ölü şehir görüntüsüne olan Altınkum sahilini bu görüntüden kurtulmasını sağlamak, canlı ve hareketli tutmak için başlatılan çalışmalar hava muhalefetine rağmen sürüyor. Altınkum’un yeniden yaratılması için bina görüntüleri ve imaj değişikliği için Belediyenin başlattığı çalışma esnafın desteği ve kentsel dönüşüm projelerine verilen desteklerle sürüyor. Bazı işyerlerinin sonradan eklenmiş müştemilatlarını yıktığı ve daha geniş açık alan oluşturmak için şelale ve pergole düzenlemesi yaptırdığı ve projelerin bittiği anlaşılan çalışmalar göze çarpıyor.
Projenin tanıtım toplantısında gösterilen Altınkum imajı için yetkililerin denetiminde süren çalışmalar, turizm sezonu ile başlamadan tamamlanabilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Altınkum’u Geliştirme Ve Güzelleştirme Çalışmaları Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 15 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altınkum’u Geliştirme Ve Güzelleştirme Çalışmaları Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:05
  • Guneş
   07:45
  • Öğle
   13:04
  • İkindi
   15:46
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:32
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı