ANKARA HABERLERİ

Altındağ'da pazar buluşmalarına devam

DHA
28.03.2016 - 15:08Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- ALTINADĞ'da birlik ve beraberliğin sembolü haline gelen pazar kahvaltıları tüm hızıyla sürüyor. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki'nin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltının bu haftaki konukları Karacaören ve Karakum Mahallesi sakinleri oldu. Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki programda yaklaşık 500 Altındağlı vatandaş yer aldı.
BAŞKAN TİRYAKİ'DEN DOSTLUK VE KARDEŞLİK MESAJI
Başkan Tiryaki, kahvaltı sonrasında Altındağlı hemşehrilerine seslendi. Günümüzde insani ilişkilerin giderek gerilediğini belirten Tiryaki, bu tür programlarla dostluk ve kardeşlik bağlarının güçleneceğini vurguladı. Başkan Tiryaki, konuşmasına şöyle devam etti: “Soğuk bir Ankara sabahında kalkıp buralara kadar geldiniz. Hepiniz hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Bizimle aynı sofrayı paylaşıyorsunuz. Bu kahvaltılara anlam katan sizlersiniz. Mevlam attığınız her adım başına sevap yazsın.
BU GÜNLERDE DAHA ÇOK KENETLENMELİYİZ
Tüm dünyaya barış ve huzur dileyen Başkan Tiryaki, kötü günlerin bir an önce son bulmasını temenni etti. Atalarımızın yıllarca birlik ve beraberlik içinde barış dolu duygularla yaşadıklarına dikkat çeken Başkan Tiryaki: “Kötü günlerin geride kalacağına inanıyorum. Bu günlerde daha çok kenetlenmeliyiz. Allah ülkemize ve devletimize zeval vermesin" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Altındağ'da pazar buluşmalarına devam hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altındağ'da pazar buluşmalarına devam haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı