MUĞLA HABERLERİ

Altındağ, Aşure Gününe Katıldı

IHA
26.10.2015 - 16:00Son Güncelleme :

BODRUM'DA AŞURE GÜNÜ DÜZENLENDİ

IHA

Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği’nin Bodrum Belediyesinin destekleriyle düzenlemiş olduğu 5. Geleneksel Aşure Günü etkinliğine, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ katıldı.
Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği binasının önünde gerçekleşen etkinliğe; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muharrem ayı olması sebebiyle düzenlenen etkinlikte konuklara aşure dağıtıldı. Etkinlik, Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Korosu’nun seslendirdiği türkü ve şiirler ile devam etti. Muharrem ayı nedeniyle ikram edilen aşureyi alan Altındağ, etkinliğe katılan vatandaşlarla sohbet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Altındağ, Aşure Gününe Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altındağ, Aşure Gününe Katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı