BALIKESİR HABERLERİ

Altıeylül'de engelliler meclisi kuruldu

DHA
31.03.2016 - 17:13Son Güncelleme :
DHA

BALIKESİR'in Altıeylül Belediyesi Kent Konseyi'nce Engelliler Meclisi kuruldu.

AK Partili Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile Başkan Yardımcısı da olan Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen, Belediye Toplantı Salonu'nda engellilerle bir araya geldi. Toplantıda, Kent Konseyi Engelliler Meclisini oluşturdu.

Toplantıda konuşan Başkan Kafaoğlu, "Gelecek nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza daha güzel bir Altıeylül daha güzel bir Balıkesir bırakmak için çaba sarf ediyoruz. Her vatandaş potansiyel engelli adayıdır. Engelsiz olan insanlar bunu her zaman düşünmeli. Kimsenin başına kötü bir durum gelmesini istemeyiz ama vatandaşlarımız engellilerin hayatını kolaylaştırmak için, engellilerin kendi yaşadığı şehirde mutlu ve huzurlu olmaları noktasında destek olmalılar. Bu konuda engelli vatandaşlarımızdan da destek bekliyoruz. Engellileri iyi anlamamız, onların istek ve taleplerini birinci sıraya almamız lazım. Her yaptığımız işte insanların mutluluğunu düşünüyoruz. İnsanlara faydalı olunca çok mutlu oluyorum. Belediyemiz her zaman sizlerin görüşlerine açık. Alacağınız kararları ve yapacağınız işleri her zaman gerçekleştireceğiz, sizlere destek olacağız" dedi.

Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanlığına Murat Kara getirilirken, yürütme kurulu Ali Kılıç, Esra Karagöz ve Melih Ateş'ten oluştu.

Hilmi DUYAR / BALIKESİR, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Altıeylül'de engelliler meclisi kuruldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altıeylül'de engelliler meclisi kuruldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı