« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altaylı:Doğruları söylemek suç

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Fatih Altaylı, "Türk spor camiasında konuşmak ve doğruları söylemek suç oluyor. İsyankar olarak değerlendiriliyorsun. Ayrıca her sözümüz polemik konusu oluyor. Ben de bundan sonra susacağım." dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MART AYINI BEKLİYORUM

 Kendisinin kimseye isyan etmediğini vurgulayan Fatih Altaylı, faal yöneticilikten ayrılma sinyalleri de verdi. Altaylı, "Ben Galatasaray'dan değil, Türk sporundan soğudum. Doğruları söylemek yok, yapmak yok. İnandığım doğruları yapmayacaksam ben niye oradayım. Benim böyle bir yerde işim yok. Spor camiasından soğudum. Mart gelsin de görevim sona ersin diye bekliyorum. Şimdi istifa etsem,'yönetimi yarı yolda bıraktı' diye konuşurlar. En iyisi yöneticilik süremin sonunu beklemek." diye  konuştu.
   
FENERBAHÇE YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ

Futbol kulüplerinin yönetim anlayışına da tepki gösteren Altaylı, Fenerbahçe'nin "Teknik direktör Denizli'yi oybirliği ile gönderdik" şeklindeki açıklamasını da eleştirdi.

Böyle bir açıklamanın ve kararın alınış şeklinin demokratik olmadığını savunan Altaylı, "Bu hiç de demokratik değildir. Hep birlikte karar neden alınsın, mutlaka farklı farklı görüşler vardır. Bir kişi söyleyecek, bütün yönetim onaylayacak diye bir şeyi kabul etmiyorum. Aksi taktirde yönetim kurulundaki diğer isimlere niye ihtiyaç olsun?" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler