« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altay'da Nafiz Zorlu şoku

Altay Kulübü Başkanı, sponsorluk anlaşmalarının olumlu sonuçlanmasının ardından istifa edeceğini açıkladı.

İZMİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon öncesi büyük ölçüde koruduğu kadrosunu nokta transferlerle güçlendirip Lig A'nın en iddialı ekiplerinden biri haline gelen Altay'da Nafiz Zorlu şoku yaşanıyor.

Global Hutchison ve diğer firmalarla sponsorluk konusunda devam eden görüşmelerin olumlu sonuçlanmasının ardından görevi bırakacağını açıklayan Kulüp Başkanı Nafiz Zorlu, "Bu işler İzmir'de çok zor yürüyor. Şehir büyük bir tepkisizlik içinde. Çözümsüzlük insanın canını sıkıyor. Bu düşüncemi yönetimdeki arkadaşlarımla henüz paylaşmadım; ancak sponsorluk anlaşmalarının imzalanmasından sonra ayrılacağım" diye konuştu.

İstifa kararında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile yaşadığı gerginliğin de etkili olduğunu sözlerine ekleyen Zorlu şöyle devam etti:
"Başkanın tavrına elbette çok içerliyorum. Beni yıllardır tanıyan, aynı sofrada yemek yediğimiz bir başkan, ağzımdan bile duymadığı bir söylem için böyle mi konuşmalı? Biz böyle abur-cubur adam mıyız? En azından bu konuda bana bir telefon açıp olayı tam olarak öğrenebilirdi."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler