« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altay'da Levent Eriş dönemi resmen başladı

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi takımlarından Altay'da, Ercan Ertemçöz'den boşalan teknik direktör koltuğuna, Vestel Manisaspor'un eski teknik direktörü Levent Eriş getirildi. Eriş, kendisini 1.5 yıllığına siyah-beyazlı kulübün teknik direktörü yapan imzayı, Altay'ın Gaziemir İlçesi'ndeki tesislerinde imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İmza töreninde konuşan Altay Asbaşkanı Etem Oruç, şampiyonluğu hedefledikleri için teknik direktörlük arayışında kararlarını Levent Eriş'ten yana kullandıklarını söyledi. Şampiyonluk yolunda kaybedilen her puanın önlerini keseceğini belirten Oruç, “Eriş'in kariyerini biliyoruz, kişiliğine inanıyoruz. O yüzden bizi Süper Lig'e taşıyacağına inandığımız Levent Eriş ile sözleşme imzaladık” dedi.

Levent Eriş ise takımda olmanın kendisi için güzel bir duygu yarattığını kaydetti. Hedeflerinin, Altay'ın hedefleriyle örtüştüğünü dile getiren Eriş, şöyle konuştu: “Görev aldığım takımlarda iyi işler yaptık. Burada olmaktan keyif alıyorum. Altay'ın adı gibi hedefleri de büyük olduğu için bu taşın altına elimi koymak istedim. Altay'ı Süper Lig'e taşımak için göreve talip oldum. Biz İzmirliyiz, Egeliyiz. Hedefimiz şu andan itibaren kesinlikle Süper Lig'dir.”

Eriş'in yardımcı antrenörlüğünü Cevdet Çapar, kaleci antrenörlüğünü Hakan Baygın, takımın kondisyonerliğini ise Faik Vural yapacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler