« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altay yenildi ama üzülmedi

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi ekibi Altay'da, kulüp başkanı Mehmet Erdoğan, Sakaryaspor yenilgisine rağmen ikinci sırada kalmalarının önemli olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Erdoğan, Sakaryaspor deplasmanında maçın 38. dakikasında başlayan fırtına ve yağmurun takımı olumsuz yönde etkilediğini belirtti. O dakikaya kadar iyi futbol oynayan Altay'ın kalan bölümde istediklerini sahaya yansıtamadığını kaydeden Erdoğan, şöyle konuştu: “Sakaryaspor iddiasını sürdürmek için bu maçta varını yokunu ortaya koydu. İkinci yarıda iki takım da iyi oynamadı. Gol atan maçı alacaktı. Serbest vuruştan bir gol kazanan rakibimiz 3 puana ulaştı, ancak Antalyaspor'un da puan yitirmesiyle ikinci sıradaki yerimizi korumamız önemli. Bundan sonra hedefimiz bulunduğumuz yeri korumak olacak.”

Sakarya'da hesapta olmayan bir yenilgiye uğradıklarını vurgulayan Erdoğan, “Artık Türk Telekomspor maçından 3 puan çıkarmalıyız. Bu karşılaşmaya Antalyaspor maçından daha fazla taraftarın gelmesini bekliyoruz” dedi.
Erdoğan, Sakarya deplasmanına giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, Konak Belediye Başkanı Muzaffer Tunçağ ve İzmir Gücü Spor Vakfı Başkanı Levent Ürkmez'e teşekkür etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz