« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altay erken bayramlaştı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İKİ GÜN İZİN

KKTC kampını tamamlayarak önceki gün İzmir'e dönen Altay, dün sabah yaptığı antrenmandan sonra iki günlük bayram tatiline girdi. Yöneticiler, futbolcularla öğle yemeği yedikten sonra bayramlaşma töreni düzenlendi. Başkan Nafiz Zorlu, Mahmut Özgener, Ahmet Taşpınar, Yaşar Müjdeci, Bengi Baban ve Ahmet Erboy, oyuncuların tek tek bayramını kutladı.

HAK ETTİLER

Behiç Funda, futbolcuların çok yoğun bir çalışma dönemi geçirdiğini belirterek, ‘‘Dinlenmeyi hak ettiler. Aileleriyle birlikte olmaları için bayramlaşmayı arife günü yaptık. Bayramın üçüncü günü, hazırlık döneminin ikinci bölümü başlayacak. Zor bir dönemi yüzümüzün akıyla geçmek için daha sıkı çalışıp, camiaya bayram yaşatmalıyız’’ dedi.

BAYSOY beklemede

KONGREDE kararı alan yönetimin Başkanı Önder Baysoy, bayramdan sonra Onursal Başkan Selçuk Yaşar ve Onur Kurulu Başkanı Önder Baysoy'la buluşup, kulübün durumu hakkında görüş alışverişinde bulunabileceklerini söyledi. ‘‘Maddi kriz çözülürse, yönetim göreve devam edecek mi?’’ şeklindeki sorumuza net bir cevap vermeyen Baysoy, Karşıyaka'nın hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağını dile getirdi. Baysoy, antrenman boykotu yapan futbolcuların mutlaka cezalandırılacağını da tekrarladı.

Altaylı yöneticiler, tesiste futbolcularla birlikte öğle yemeği yedi, sonra da bayramlaşma töreni düzenlendi. Maaşları da dağıtılan oyuncular, bayramın üçüncü günü yeniden işbaşı yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz