Ege Haberleri

EGE

  Altay’da Al şaştı kaldı

  Hürriyet Haber
  30 Temmuz 2007 - 21:22Son Güncelleme : 30 Temmuz 2007 - 21:22

  Kapadokya Cup'ta 2-1 kazandığı Eskişehirspor maçından sonra bir grup rakip taraftarın tacizine uğrayan Altay'da Teknik Direktör Ekrem Al, çıkan olaylara şaşırdığını söyledi.

  Altay’da Al şaştı kaldı

  Futbolcular arasında en küçük bir gerginlik yaşanmadığını, 20-25 kişilik bir grubun olay çıkarmasının saçma olduğunu belirten Al, ’’İki kulüp arasında geçmişten gelen bir düşmanlık da yok. Önce küfür, sonra taşlamaya varan olaylar üzücü’’ dedi. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın desteğiyle yapılan transferlere sadece Altay'ın değil, tüm Türkiye'nin tepki gösterdiğini hatırlatan Al, ’’Aynı sıkıntıyı tüm kulüpler dile getirdi. Centilmenliğiyle ünlü Eskişehirli taraftarlar, umarım bu özelliklerini korur’’ diye konuştu.

  Takım bölündüALTAY, Kapadokya Cup'ta Gaziantep BŞB'yle bugün 16.00'da oynanacak grup maçı ve cuma günü yapılacak çeyrek final karşılaşması için Nevşehir'de 17 futbolcu bırakıp İzmir'e döndü. Teknik Direktör Ekrem Al yönetimindeki 17 kişilik as kadro bugünden itibaren İzmir'de çalışmaya devam edecek. Antrenör Coşkun Yılmaz nezaretindeki 17 futbolcu ise önce G.Antep BŞB önünde, sonra da çeyrek final randevusunda terleyecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı