« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Altan: Başarılı olmak inanmaktan geçiyor

Çaykur Rizespor'un takım kaptanı Altan Aksoy, ligde başarılı olmanın yolunun takım içerisindeki arkadaşlık ve inanmaktan geçtiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Altan, idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, uzun bir sakatlık döneminin ardından yeniden takımla birlikte çalışmalara başladığı için mutlu olduğunu belirterek, “Takımdan uzun süre ayrı kaldım ve ilk kez takımla birlikte antrenmana çıkıyorum. Bir hafta daha kontrollü bir çalışma programı izleyeceğim. İnşallah daha sonra tempoyu artırarak takımdaki yerimi alacağım. Futbol oynamayı ve takıma katkı sağlamayı istiyorum” dedi.

Üst üste kazandıkları iki galibiyet ile takımdaki morallerin yükseldiğini ifade eden Altan, “Bunun devamını getirerek daha da yukarılara tırmanmalıyız. Bu ligde başarılı olmak arkadaşlık ve inanmaktan geçiyor. Bizim takımımızda da arkadaşlık çok iyi seviyede. Bu arkadaşlığı, birlikteliği sahaya sahaya yansıtarak ligde daha iyi yerlere geleceğiz” diye konuştu.

ANKARAGÜCÜ MAÇI HAZIRLIKLARI

Öte yandan yeşil-mavililer, Ankaragücü ile yapacakları maçın hazırlıklarını bir günlük iznin ardından sürdürdü.

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde, teknik direktör Saffet Susiç'in İstanbul'da olması nedeni ile yardımcı antrenör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yapılan çalışmaya sakatlığı bulunan Serhat Akyüz, Anderson ve Ribeiro katılmadı.

Turgay Gölbaşı ise takımdan ayrı koşu yaptı. Altan Aksoy, ilk kez takımla birlikte çalışmaya katılırken, sakatlığı tekrarlayan Suat Usta çalışmayı tamamlayamadı.

Yeşil mavililer, koşunun ardından kondisyon ağırlıklı antrenman yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz