« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Alt sıralardan kurtulmak istiyoruz"

Bank Asya 1. Lig ekibi Denizlispor'un Genel Menajeri Adnan Erkan, Akhisar Belediyespor karşısında puan kaybettikleri için üzüntülü olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Adnan Erkan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında sezon başından beri bir türlü aşamadıkları iç saha sıkıntısını yine yaşadıklarını belirti. Maça iyi başladıklarını ancak beklemedikleri bir gol yediklerini belirten Erkan, şöyle konuştu:
“Kendi sahamızdaki şanssızlığı yine tekrarladık. Kazanmak için her şeyi yaptık ama sonucun bu şekilde olması bizi üzdü. Hiç beklemiyorduk böyle bir puan kaybını. Kendi taraftarımıza puan anlamında iyi şeyler vermek istiyorduk. Puan kayıplarını hep kendi sahamızda yaşıyoruz. Ancak bunları telafi edebiliriz. Puan kaybettiğimiz için üzüntülüyüz.”

“ALT SIRALARDAN KURTULMAK İSTİYORUZ”

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Atilla Özcan da Denizlispor'un gücünü bilerek oynadıklarını belirtti.
Denizli'ye puan almak için geldiklerini ve bunu da başardıklarını ifade eden Özcan, “İlk golü biz attık. Daha önceki maçlarda galipken de puan kaybettik. Denizlispor ikinci yarıda baskılı oynadı. Neticeyi korumak için mücadele ettik. Aslında bu şekilde oyun düzeniyle oynamıyoruz. Hücuma yönelik atak futbol oynuyoruz. Ligde alt sıralardan kurtulmak istiyoruz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler