Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alt liglerde toplu sonuçlar

Futbolda TFF 2. Lig'de 4. ve 5. gruplarda 8. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 4, 3. Grup'ta ise 6. hafta karşılaşmaları yapıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Alınan sonuçlar şöyle:

TFF 2. LİG 4. GRUP


Yimpaş Yozgatspor-Arsinspor......................................( 4 - 1
)
Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor..........................( 0 - 1
)
Değirmenderespor-Pazarspor.......................................( 0 - 0
)
Araklıspor-Erzincanspor..........................................( 2 - 1
)

5. GRUP

Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor..............................( 4 - 1
)
Hatayspor-Şanlıurfaspor..........................................( 0 - 1
)
Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor..............................( 3 - 2
)

TFF 3. LİG 1. GRUP

Malatya Belediyespor-Batman Petrolspor...........................( 1 - 0
)
Siirtspor-Aksarayspor............................................( 3 - 1
)
Belediye Vanspor-Antakyaspor.....................................( 2 - 0
)
Batman Belediyespor-Kilis Belediyespor...........................( 1 - 3
)
Şırnakspor-Karsspor..............................................( 0 - 0
)
Ceyhanspor-Cizrespor.............................................( 3 - 0
)

2. GRUP

Gümüşhanespor-Sürmenespor........................................( 1 - 1
)
Kastamonuspor-Bulancakspor.......................................( 2 - 0
)
Demirçelik Divriğispor-Keçiörengücü..............................( 1 - 1
)
Ünyespor-Bağlum Belediyespor.....................................( 0 - 1
)
Ofspor-Artvin Hopaspor...........................................( 3 - 0
)
Gazi Belediyespor-Tarım Kredispor................................( 1 - 2
)
Ankara Demirspor-Bafra Belediyespor..............................( 1 - 0
)
Çorumspor-Tokatspor..............................................( 1 - 1
)

3. GRUP

Yeni Ereğlispor-Aydınspor........................................( 0 - 0
)
Nilüfer Belediyespor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor..........( 2 - 3
)
Denizli Belediyespor-Akhisar Belediyespor........................( 4 - 2
)
Aliağa Belediyespor-Balıkesirspor................................( 1 - 1
)
Ispartaspor-OYAK Renault.........................................( 2 - 1
)
Kütahyaspor-Konya Şekerspor......................................( 2 - 3
)
Nazilli Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor.....................( 0 - 0
)
Altınordu-Muğlaspor..............................................( 3 - 0
)

4. GRUP

Zonguldakspor-Lüleburgazspor.....................................( 1 - 2
)
Beykoz 1908-Darıca Gençlerbirliği................................( 2 - 1
)
Körfez Belediyespor-Bilecikspor..................................( 0 - 0
)
Orhangazi Gençlerbirliği-Yalovaspor..............................( 3 - 1
)
Beylerbeyi-Bursa Merinosspor.....................................( 2 - 2
)
Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.............................( 2 - 1
)
Küçükçekmecespor-Mustafakemalpaşaspor............................( 1 - 2

Bunları da Beğenebilirsiniz