ESKİŞEHİR HABERLERİ

Alpu’da Çiftçilere Yönelik Eğitim Çalışması

IHA
30.10.2015 - 18:06Son Güncelleme :

ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİM ÇALIŞMASI YAPILDI

IHA

Alpu Süt Üreticileri Birliği tarafından "Süt hijyeni ve süt sığırlarının bakım ve beslenmesi" konularında çiftçilerine yönelik eğitim çalışması yapıldı.
Alpu Ziraat Odasının toplantı salonunda yapılan eğitim ve bilgilendirme çalışmasına; Alpu Belediye Başkanı Rafet Demirtaş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Volkan Nevruz Arıkan, Ziraat Odası Başkanı Levent Özdemir, Pancar Bölge Şefi Şeref Leylek ve çok sayıda çiftçi katıldı. Eğitim çalışmasında projenin kısa bir tanıtımı yapılarak, "Süt hijyeni" konusunda sunum gerçekleştirildi. Sunum sonrası Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zekeriya Kıyma, "Süt sığırlarının bakım ve beslenmesi konusunda detaylı bilgiler verildi. Karşılıklı fikir alışverişi ve ikramlardan sonra toplantı sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Alpu’da Çiftçilere Yönelik Eğitim Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 18 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alpu’da Çiftçilere Yönelik Eğitim Çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı